eTV Parlak Takımı - 4. Bölüm | Yeni Sezon

Sizce hangisi daha parlak?

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
PT-Sponsor-2.jpg

PARLAK-TAKIMI-7.jpg

1. Bölüm | 2. Bölüm | 3. Bölüm

Aserat: Parlak Takımı'ndan herkese mer-ha-ba-larrrr!!!!!!! :Z 1.5 yıllık aradan sonra yeni kadromuz, yeni bölümlerimiz ve yepyeni parlaklarımızla bu yaz eTV ekranlarında sizlerle birlikte olacağız!!!!!!! :Z :Z :Z :Z :Z

Aserat: Valla ben çok mutluyum, sizden de kısa kısa alalım düşüncelerinizi. :Z
xBUGRAx: Gözlerin bayram edeceği, parlak bir yaz yaşatacağız izleyicilerimize. Program aranan kanını buldu, hayırlı olsun. :A
Yiğitt: Yeni ekip ile daha doya doya eğleneceğiz, şimdiden hayırlı olsun. Yaz yine Fav10'da yaşanacak. :bhr:
Çiğdem: Thequeer ile yola çıkmıştık, o gidince Ahmed gelmişti, o da gidince xBUGRAx ve xemrexxx geldi. Valla Yiğitt ile bize adam dayanmıyor bakalım. :A :A :A
xemrexxx: Ne diyebilirim ki benim yanıma getirdiğin kişilere bak. Elde ettiğinin en iyisi fok balığı olan Çiğdem, Maskeli'nin maskesini düşüremeden kuruyup giden Buğra ve estetikli burunlu Yiğit. Ben olmasam bu program tutmaz. :X
Çiğdem: Dağdan indin, bayırdakine laf etme hemen bee. :F
xemrexxx: Sus kız sen bayırın gülü Serhat'ın yanına git, seni forumda bir o seviyor artık. :A
Aserat: Gördüğünüz gibi moraller yüksek, enerjiler tavan, arzular şelale! Bugün xBUGRAx'in seçtiği ilk 3 isimle sizlerle birlikte olacağız, buyrun başlayalım!

Ve karşınızda 'Her Yerde Sen' dizisiyle izleyici karşısına çıkan 1990 doğumlu oyuncu FURKAN ANDIÇ!
Furkan 1.jpg

Yiğitt: Ben bu sahnede bayılmıştım, nasıl yorumlayayım? :(
Aserat: Keşke daha ters köşe bir isimle gelseydin yani yüz km öteden belliydi. :A
xBUGRAx: Gayet doğru tercih görüyoruz. :A Hem de bir taşla iki kuş vurdum. :A
xemrexxx: Bu resme yorumlayacak olursak, sporu boşlamış gibi yanlardan sarkmış azıcık. Buğra beğenelim diye şapşik çıktığı bir resmi koymuş ama ben bu tuzağa düşmem, bu hareketlerle ancak kız kurularını kandırır. :A
Çiğdem: Kütüklerden kurtarıp nihayet soyabildik oğlanı. :F Abartısız iyi bir vücudu var bence. Yani üst kısmın abartılı olmasını o kadar sevmiyorum ama bacaklara göre puan veren Yiğit bunu düşürebilir. :A
Yiğitt: Gayet de tatlı bacakları, tam benim tipim. Eksisi yok adamın. :bhr:
Çiğdem: Bacaklarını da tek sen mi görüyorsun ayoll. :A :A :A
Yiğitt: 1.90 boyu varmış, eksi puan mı verecez bir de? :A Adam aşırı yakışıklı olmuş, böyle ağırbaşlı halleri de çok yakışıyor. Parmaklarının epey güzel olduğunu görüyoruz, omuzları da epey genişlemiş... Furkan'ın en sevdiğim özelliği ise dudakları, silikon gibi. :bhr:
xemrexxx: Bunun el-ayak fetişti var gibi, zaten normali gelmez ki bu foruma.ss
Aserat: Adamın parmakları görünmüyor bile nasıl baktın. :A
Yiğitt: Ben o sahneyi canlı izledim tatlım, zoom yaptım o sahnede merak etme. :A
Aserat: Geçen sezon da başka bir adamın koltuk altına falan bakmıştın, gittikçe aşıyorsun kendini. :A Neyse puanlarınız netleşmeden önce kendisinden bir foto daha görelim. :Z

Furkan 2.jpg

xBUGRAx: Ben puanımı kanalıma alarak vermişim. Yine de teyit etmek için 10. :A
Çiğdem: xBUGRAx hem yeni oyuncusunun reklamını yapıyor, hem programdan parasını alıyor Aserat'ı kerizliyor bence. :A
Yiğitt: Kaç üzerinden veriyorduk puanı, 10 üzerindense 10 veriyorum ben de. Kıskananlar çatlasın. :bhr: :A
Aserat: İlk bölümden iki tane 10 puan geldi! Sezona bayağı hızlı başladı ekibimiz. :A
Çiğdem: Tam boydan bir fotosunu atamadınız iki kişi. :A Ama güzel vücut, zaten Furkan'ı severim ama 10 veremem. Yani sonda çıksa 10 verirdim ama şimdi daha iyisi gelebilir düşüncesiyle 8 veriyorum sıralamadan kaybetti. :A
xemrexxx: 7 point.

Aserat: Böylece Furkan Andıç için puan durumu şöyle şekilleniyor:
ÇiğdemYiğittxemrexxxxBUGRAxORTALAMA
8107108.75

Aserat: O zaman ikinci parlağımız geliyor. Hazır mısınız? :Z
xemrexxx: Kız 1 saatte Eurovision oylamasının yarısı bitiyor, biz daha 1 parlak yorumladık.ss
Aserat: Tamam kız, geliyor işte. :A

Son olarak 'Bizim Hikaye'de izlediğimiz, yeni sezonda Show TV ekranlarında yer alacak olan 1991 doğumlu oyuncu BURAK DENİZ!
Burak 1.jpg

xBUGRAx: Bu yarışmada ne kadar tarafsız olacağımın kanıtıdır. :A Bana yaşattıklarına rağmen Burak Deniz'i seçtim. :A
xemrexxx: Hayatım sen manastırda mı büyüdün bu ne böyle. Utanmasan yüzünü de mozaikleyeceksin.ss
Aserat: Bu ne ya tilki derisi koktu stüdyo. :A
Çiğdem: Sanki defile değil de FOX'ta oyuncu tanıtımındayız gibi bir resmiyet, takım elbiseler. :A
xBUGRAx: Burak'ın fiçutunu değil yüzünü seviyorum. :A
Yiğitt: Buğra rüşvet vermiş sanırım, çekimlerden önce Buğra ve Aserat bir yerlerde görüşmüş olabilir gibi geliyor. Araştıralım lütfen...
xemrexxx:
xBUGRAx: Burak artık benim değil ama yine de koydum..
Aserat: Belli ki jürimizde bir kafa karışıklığı var, o yüzden bunu gidermek için sıradaki resmi görelim. :A

Burak 2.jpg

xemrexxx: İlkine göre daha bir gideri var, daha ele avuca gelir parlakçana. :A
Yiğitt: Burak Deniz boylu adam, kirli sakal çok yakışıyor fakat sakalsız ortalığa çıkmaması lazım. Vücut da çalışmıyor bu aralar, göbek bağladı yine. Vücut çok yakışıyor. :bhr: Dudakları da çok güzel zaten, geniş bir ağzı var...
xemrexxx: Sen de bir öncekine geniş eller ayaklar dedin, buna geniş dudaklar. Hayırdır eve mi çıkıyorsun, parlak mı yorumluyorsun belli değil. Ayol geniş olsa napacaksın, hamak mı kuracaksın, havuz mu yaptıracaksın?
Çiğdem: Burak'ı normalde Furkan'dan önce tutardım ama Kırgın Çiçekler'de Furkan gözüme girerken Burak Bizim Hikaye'den gözümden düştü o yüzden puanım 7. Furkan'ın altında olmalı Burak. :A :A :A
xBUGRAx: Hahah bu nasıl fanteziler böyle yayınlatmayacaksın bizi. :A
xemrexxx: Milletin altlı üstlü ilişkisinden sana ne. :A
Çiğdem: Şimdi vücuduna çok konsantre olup Furkan'ın üstüne çıkarmak istemiyorum. :F
Aserat: İyice alt üst olduk ilk bölümden. :A
Çiğdem: Puan sıralamamdan bahsediyorum beee. :A
Aserat: Burada bu insanlarla başka bir anlam çıkarılmasını bekleme. :A
Yiğitt: Burak da daha samimi ama, daha hoş çocuk. :bhr: Yine de şimdilik Furkan > Burak
Çiğdem: Şu Bizim Hikaye olmasaydı öyleydi ama orada aşırı gıcık oldum. :A
Aserat: Neyse çok dağıldık, son yorumları ve puanları alalım artık. :A
xemrexxx: Ne diyebilirim ki; ideale yakın bir vücut, ne bisiklet pompasıyla şişirilmiş gibi ne de göbekli değil. Puanım 8.5. :)
Aserat: Furkan'a taş mı atıldı ne. :A
xemrexxx: Hayatım xBUGRAx bana bir şey demez. Neticede Maskeli fakir biri, Buğra'nın başlık parası için benden borç ister. :A
xBUGRAx: Taşa taş atsan da bir şey olmaz. :A Puanım 9. :A
Yiğitt: Ben de 9 puan veriyorum, daha düşüğüne elim gitmez. O elleri hatrına bile 7 puan otomatik geliyor zaten. :bhr:

Aserat: O zaman Burak Deniz için de puan durumunu görelim. :A
798.598.37

Aserat: 3. parlak gelmeden önce tahminlerinizi bir alalım. :A
Çiğdem: Kendal Bey gelmez inş. :F :F :F
xBUGRAx: Hhahahha bu çok iyiydi. :F :F
Yiğitt: Barış gelsin de 10 üzerinden 11 verelim. :bhr: Türkiye'nin en yakışıklı erkeği...
Çiğdem: Onu da senden bekliyoruz. :A
xemrexxx: Buğra'yla Aserat birleşince 3. parlak anca Birkan Sokullu olur.ss
xBUGRAx: Tarafsızlığım bir kez daha kanıtlanacak 3. isimle. :A

Aserat: O zaman uzatmadan 3. ismi stüdyoya davet edelim! Karşınızda...

Son dönemde 'Söz' ve 'Leke' ile adından sıkça söz ettiren 1985 doğumlu oyuncu BURAK SEVİNÇ!
BurakS 1.jpg

xBUGRAx: Timur'a rağmen BURAK adı bunu da yaptırdı....
Yiğitt: Hayal kırıklığı...
Çiğdem: Kendal Bey'e razıydım, gele gele Hanzo geldi forumun orman bölgesinden. :( :( :(
Aserat: Bu arada serhatt'a da buradan selamlar. Bizi izlediğinde kıskançlıktan tırnaklarını kemireceğinden eminim. :A
xemrexxx: Malları kötüden iyiye doğru sıralamışsın anlaşılan kaknem Eray.ss Neyse en yüksek point bunda bence ama kaç olur bilemedim. Şimdi Çiğdem yellozu hanzo der buna ne anlar o kaliteli maldan, Buğra da FOX'ta değil diye puanlamada tilkilik yapabilir. :A
Çiğdem: Dedim zaten. :F
xemrexxx: Her zamanki hadsizliğin.ss
Aserat: Anlaşılan diğer iki isim kadar tatmin olmadı ekibimiz. Bakalım şundan sonra fikriniz değişecek mi. :A

BurakS 2.jpg

Çiğdem: Hah hanzo fotosu da geldi. :F Keşke Furkan'a 10 verseydim, sıralama yüzünden Buğra düşünsün. :F
Yiğitt: Burak'a o küpeleri hiç yakıştırmıyorum, direkt eksi puan... Tipi de pek hoş değil bence, sempatikliği var o kadar. Vücut hatları güzel tabi, boyu posuna söz yok. Yine de haftanın geri planında kaldı.
Çiğdem: Sen bana övüyordun bu fotoyu ama kanalını batırınca gözün açılmış çok şükür. :A
Yiğitt: Fena değil, her zaman diyorum zaten. Ama çok da tipim değil yani. :A
Çiğdem: Hadi hadi kanalını batırmadan @xemrexxx ile canla başla bana savunuyordunuz :A :A :A
xemrexxx: Diğer ikisinden daha yaşlı olmasına rağmen daha iyi bence bu. 9 puan diyorum. :)))
Aserat: Sen de bir tuhafsın. Nasıl diğer Burak'tan daha iyi olabilir. :A
xemrexxx:
Azıcık tarafsız olsana sen. :eek: RTÜK'e şikayet edeceğim resmen.ss
Aserat: Tarafsız olunması gereken en son program burası. :A
Çiğdem: Geçen sezon bizim puanlarımıza karışıyordu da Thequeer 'kocan mı bu az puan verdik diye carlıyorsun' diyordu. :F :F :F
xBUGRAx: Haha Edis olunca gözü dönüyor Aserat'ın. :A :A
Aserat: Olur da seçilirse kendime onun için tek seferlik puan hakkı vereceğim, şimdiden duyurulur. :A Neyse diğerlerinden de puan alalım. :A
Çiğdem: Çok acımasız davranmayacağım, tam sınırda tutarak 5 veriyorum Hanzo Bey'e. Ormanının kapısını açın, gitsin geri. :A
xBUGRAx: Kız nesi hanzo. :A
Çiğdem: Gemideki fotosu. :A
xemrexxx: İnşallah ormanda boz ayın destere'ye rastlar da onun üstüne atılır. :A
Yiğitt: Boy ve posuna bakarak 6 puan veriyorum, o kadar düşük de değil. Yedirmeyelim parlakları. :bhr: :A
Çiğdem: Güzel puan. :A
Yiğitt: Sen dünden razısın yedirmeye parlakları. :A
xBUGRAx: Benden de 8. :A
xemrexxx: İnşallah Maskeli'yi Serhat'ın yatağında basarsın :eek: .ss
Çiğdem: Aserat'a diyorduk ama ondan beter çıktın. :A
xemrexxx: Sus kız. Sen gerçek hayatta fok balığı ile boz ayı karışımı destere'yi seversin burada millete hanzo diyorsun, azıcık tutarlı ol. :A
Çiğdem: Ne kadar cici baksana ama. :bhr::bhr::bhr:
s-eb81251916cddca69e4dcdf984eb4daa7c91b229.gif
Çiğdem: Eyvahhh @Harunnn60 da izleyecek değil mi programı? :eek::eek::eek:
xBUGRAx: Timur'un kadınlarına, adamlarına her türlü yürüyor. :A
xemrexxx: Faruk musun sen. :eek:
Aserat: Haftanın birincisinden önce Burak Sevinç için puan durumunu görelim:

56987.00

Aserat: Böylece haftanın puan sıralamasına göre Furkan Andıç (8.75) seçkin jürimiz tarafından bölümün en parlağı seçilirken Burak Deniz (8.37) zirveyi yakından takip etti, Burak Sevinç (7.00) ise onları uzaktan takip etmek zorunda kalarak haftayı sonuncu tamamladı!
xemrexxx: Ay skandal. Diğer jürilerde göz yerine başka bir organ var galiba.ss
xBUGRAx: İşte budur! Furkan Andıç bu hafta reytinglerde de zirveyi alacak inşAllah. :A (Her Yerde Sen 2. bölümüyle Cuma 20.00'de FOX'ta) (Sunucu Notu: ALAMADI :A)
Çiğdem: Sıralama olarak çok güzel oyladık xemrexxx'e rağmen. :A Furkan sonda gelse benden 10 alacaktı ama 9 ve 10 puanları hemen dağıtmamış olduk bence iyi. :A
xemrexxx: Son olarak ilk haftaki parlakları beğenmedim. Hepsi tanındık, forumda konuşulan isimler. Daha farklı isimler seçilmeliydi bence. :X
xBUGRAx: Farklı diye çer çöp isimler seçemem. :A
Çiğdem: Gelecek hafta Emre'nin seçeceği kişilerden korkuyorum ben. :A
xBUGRAx: Uygunsuz şeylerde oynayan oyunculardan seçer durur. :A
xemrexxx: Ben de onu diyecektim, erotik filmlerden seçebilir miyim. :A
Aserat: Hayır. :A
Çiğdem: O zaman dağılıyoruz. :A
Yiğitt: Güzel bir bölümdü, emeklerimize sağlık gençler. Yeni bölümde daha tatlışları yorumlamak dileğiyle, paslanmışız bu arada. :bhr: :A
Çiğdem: Güzel başladık bence. Bu ekip efsane oldu bile, görüşürüz çocuklar. :Z :Z :Z
Aserat: Bize ayrılan sürenin sonuna geldik, okuyan herkese teşekkürler. Anketimize oy vermeyi sakın unutmayın. Gelecek hafta birbirinden bomba isimlerle yeniden görüşmek üzere iyi geceler. :Z

#ParlakTakımı yeni bölümüyle 1 Temmuz Pazartesi 22.00'de eTV'de!

PT-Sponsor-3.jpg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Hahha güzel olmuş emeğinize sağlık. :D @Aserat

@Çiğdem'in puanlarını beğendim diğer jüriler abartılı puanlamış özellikle de Burak Deniz'e. Sıradan bir tipi var bence bu kadar abartılmasını anlamıyorum. :D
Teşekkürler bir de oy verirsen güzel olur. :bhr: Sponsor işini nasıl buldun yine ilklerin kanalı eTV'nin getirdiği bir yenilik. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Teşekkürler bir de oy verirsen güzel olur. :bhr: Sponsor işini nasıl buldun yine ilklerin kanalı eTV'nin getirdiği bir yenilik. :A
Verdim şimdi. :D İlklerin kanalı TVen'dir birçok şeyi biz getirdik bu sponsor olayını da taaa 2013'te Kazanmak İçin 25 Saniye yarışmamda ben yapmıştım. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Verdim şimdi. :D İlklerin kanalı TVen'dir birçok şeyi biz getirdik bu sponsor olayını da taaa 2013'te Kazanmak İçin 25 Saniye yarışmamda ben yapmıştım. :A
Valla ben o dönem yoktum geldikten sonra da hiç görmedim yani benim için ilk. :A Hangi bölümde yaptın link atsana. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,468
Puanı
1,060
Aserat: Bu arada serhatt'a da buradan selamlar. Bizi izlediğinde kıskançlıktan tırnaklarını kemireceğinden eminim.
Aman neyinizi kıskancam sizin sadece ilk bölümden 3 tane parlak beklemiyordum tansiyonum düştü :A 3'ü de birbirinden taş, ben olsaydım hepsine 10 verirdim çünkü ayrım yapamam aralarında :A

@xBUGRAx instagramdan benimle konuşa konuşa zevkini ilerletmiş takdir ettim :A
@Çiğdem ve @xemrexxx parlaktan anlamadıkları için jüride olmaları gereksiz olmuş, hogatha hanzo hanzo diyip programın içine etmiş zaten :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Aserat: Bu arada serhatt'a da buradan selamlar. Bizi izlediğinde kıskançlıktan tırnaklarını kemireceğinden eminim.
Aman neyinizi kıskancam sizin sadece ilk bölümden 3 tane parlak beklemiyordum tansiyonum düştü :A 3'ü de birbirinden taş, ben olsaydım hepsine 10 verirdim çünkü ayrım yapamam aralarında :A

@Çiğdem ve @xemrexxx parlaktan anlamadıkları için jüride olmaları gereksiz olmuş, hogatha hanzo hanzo diyip programın içine etmiş zaten :A
Yine şaşırtmadın. Bari beğeni at seninkilerin hatrına. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
  • İlginç
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@xemrexxx de çok debelendi sizin gemideki hanzo için ama biz adil ve gözü gören juriler müdahale ettik :A :A :A