eTV Parlak Takımı - 4. Bölüm | Yeni Sezon

Sizce hangisi daha parlak?

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Niye bu kadar ciddileştiniz anlamadım. Bu program zaten öyle goygoy amacıyla yapılan boş, eğlencelik bir şey. Buradaki herkes de onun bilincinde olduğu için böyle yapıyor zaten. Yani beğenmeseniz bile bu kadar büyük anlamlar yüklemeye gerek yok. :A
Biz goygoyu kendimize günlük dozunu aldığımız, olmazsa olmazımız bir araç olarak gördüğümüz için kaliteli ve mizahi değeri yüksek olmayan goygoy görünce böyle rahatsız oluyoruz doğal olarak. Hele bu malum muhabbet üzerinden yapılan herhangi bir goygoyun komik olması bile imkansızken bunu normal karşılamak pek mümkün olmuyor maalesef. Fazlasıyla sıktı bizim için bu muhabbet ve sıkmaya devam ediyor. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Niye bu kadar ciddileştiniz anlamadım. Bu program zaten öyle goygoy amacıyla yapılan boş, eğlencelik bir şey. Buradaki herkes de onun bilincinde olduğu için böyle yapıyor zaten. Yani beğenmeseniz bile bu kadar büyük anlamlar yüklemeye gerek yok. :A
Programı yapan @Aserat ayoll :F Hem forumda olmayan kişilere yapıyoruz sizi gerçekten yorumlasak neysede :F

Bu tamamen goygoyuna bir program ve kurgudan ibaret ciddiye alınacak birşey değil dis te atın dedim ecünnüden dolayı daha napayım :A :A :A

Bu şekilde yazmadığım sürece ciddiye almıyorsunuz çünkü. Ne bu muhabbet, ne bu konu, ne konuda yazanlar bana zerre komik gelmiyor. Bunu belirtmek ve her mesaja etiketlenmemek istediğimi söylemek için de yukarıdaki mesajı yazdım. Sadece ikinize veya sadece bu konuya yönelik yazılmış bir mesaj değil yani, daha genel...

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MEnes and Çiğdem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Biz goygoyu kendimize günlük dozunu aldığımız, olmazsa olmazımız bir araç olarak gördüğümüz için kaliteli ve mizahi değeri yüksek olmayan goygoy görünce böyle rahatsız oluyoruz doğal olarak. Hele bu malum muhabbet üzerinden yapılan herhangi bir goygoyun komik olması bile imkansızken bunu normal karşılamak pek mümkün olmuyor maalesef. Fazlasıyla sıktı bizim için bu muhabbet ve sıkmaya devam ediyor. :D
Valla ne diyeyim o zaman size kaliteli ve mizahi değeri yüksek goygoyunuzla hayatta başarılar. :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu şekilde yazmadığım sürece ciddiye almıyorsunuz çünkü. Ne bu muhabbet, ne bu konu, ne konuda yazanlar bana zerre komik gelmiyor. Bunu belirtmek ve her mesaja etiketlenmemek istediğimi söylemek için de yukarıdaki mesajı yazdım. Sadece ikinize veya sadece bu konuya yönelik yazılmış bir mesaj değil yani, daha genel...
Yayından kaldırtan mektup yazın rtüğe ozaman :A :A :A @MEnes @Aserat

Bana ne derseniz diyin ben ciddiye almam :F Mesajlarımızında zaten gerçek düşüncem olmadınıda biliyorsunuz ve gerçek düşüncemi yazarak ciddileşmek istemedim için yayından kaldırtın programı diyorum :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Bana ne derseniz diyin ben ciddiye almam :F Mesajlarımızında zaten gerçek düşüncem olmadınıda biliyorsunuz ve gerçek düşüncemi yazarak ciddileşmek istemedim için yayından kaldırtın programı diyorum :A :A :A
Kaldırtacak bir şey yok yani başka konularda bile iş parlak muhabbetine bağlanıyor bir yerden sonra. O yüzden bu kadar kafaya takılması şaşırttı. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Senin ciddi olarak yazmadığını biliyorum zaten mesele bu goygoyun bana zerre komik gelmemesi. Bu yüzden size bu goygoyda başarılar, beni ve yoldaşlarımı katmayın yeterli. :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Yayından kaldırılsın demedim. Okumadın mesajımı sanırım. :)

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin ciddi olarak yazmadığını biliyorum zaten mesele bu goygoyun bana zerre komik gelmemesi. Bu yüzden size bu goygoyda başarılar beni ve yoldaşlarımı katmayın yeterli. :A
Bu ünlülerden birisi @Sherlock ya da senin yakın akraban ama hangisi :A :A :A Biriniz ünlüsünüz bizden saklıyorsunuz :A :A :A @Aserat

• Güldürdün
Reactions: Aserat