Padişahlı Şehzadeli GQ'ya Poz Verdiler

yatutarsa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
wL98OJ.png

eybJqa.png

4 sezondur ekranda fırtına gibi esen "Muhteşem Yüzyıl"ın şehzadeleri, padişahı GQ dergisindeler bu ay.

Dergide Sultan Süleyman'dan Şehzade Mustafa'ya, Sümbül Ağa'dan Rüstem Paşa'ya birçok oyuncu var.

Halit Ergenç, Mehmet Günsür, Selim Bayraktar gibi isimlerin resimlerini ise usta fotoğrafçı Tamer Yılmaz çekti.

Oyuncular verdikleri röportajlarda çarpıcı açıklamalarda da bulundular.

Halit Ergenç: "Uzun ve zor bir işti, yordu. Bizi pek çok noktada zorladı ama bir sürü de şey öğrendik. Çok da fazla düşünmüyorum yani bitecek diye; o havaya girersem, okulun son haftasındaki çocuklara dönermişim gibi geliyor. Sanki hiç bitmeyecekmiş gibi yaşıyorum. Son bölümler en çok asılmamız, temponun en yüksek olması gereken bölümler. Maratonun son düzlüğü; hepimiz depara kalkacağız. Bu işten alnımızın akıyla çıkacağız."

Mehmet Günsür: "Kafalar farklı, daha vahşi bir dönem. O devirde yaşayan bütün insanlar da dönemin vahşetinden nasibini alıyor. Bir de saray ve hanedan kafasını bugünün kafasıyla algılamak zor."

@mrt-06 @xemrexxx @sokak sanati @HachiKo @Bully

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,008
Puanı
1,061
görüldüğü gibi my kadın dizisi diyenlere cevap verilmiş :) 3 dizinin başrolünü karşılayacak kadar erkek oyuncu var 4-5 de olabilir:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İsterse her hafta GQ'ya çıkarlar Star'ın grubunda yer alıyor dergi,Doğuş yayın grubunun.:)

Muhteşem Yüzyıl'la ilgili eleştiri değil bu,yoksa diziyi bende seviyorum.:)

Anladım.:D
Biliyorum diziyi izlediğini.Yandaş medya işte.Arada işede yarıyor göründüğü gibi.