Pınar Deniz'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
pinar_deniz_kimdir_aslen_nereli_ve_kac_yasinda_1511529724_2371.jpg

Son dönemin dikkat çeken isimlerinden Pınar Deniz'in yeni dizisi belli oldu.

'Vatanım Sensin'le yıldızı parlayan, son olarak 'Kardeşim Benim 2' ve 'Bir Deli Rüzgar'da izlediğimiz genç oyuncu, Ay Yapım imzalı yeni Netflix dizisinin başrol oyuncularından biri oldu. Dünyaya 'Love 101' adıyla pazarlanması beklenen, senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme alacağı yapımın diğer başrolleri arasında ise Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu ve Alina Boz yer alıyor.

İlk 4 bölümünü Ahmet Katıksız'ın, kalan bölümlerini ise Deniz Yorulmazer'in üstleneceği dizinin çekimlerinin 26 Haziran'da başlaması planlanıyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica and Gizmen

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Love 101 ismi doğruymuş yani. :eek: O zaman Kaan Urgancıoğlu haberi de doğru :A Dizinin 90’larda geçeceği de :A Günlerdir konusunu açsam mı diyordum ama Ranini resmi bülten falan deyince bu çıkan haberler yalandır diye düşündüm. :A

İlk defa bir Netflix dizisinde resmi bülten gelmeden diziyle ilgili tüm detaylar ortaya çıktı bu da Ay Yapım’ın iş bilmezliğinden oldu herhalde :A

Pınar çok iyi seçim kadrodaki tüm genç isimler iyi :Z

• Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Love 101 ismi doğruymuş yani. :eek: O zaman Kaan Urgancıoğlu haberi de doğru :A Dizinin 90’larda geçeceği de :A İlk defa bir Netflix dizisinde resmi bülten gelmeden diziyle ilgili tüm detaylar ortaya çıktı bu da Ay Yapım’ın iş bilmezliğinden oldu herhalde :A
Aslında isim kısmından %100 emin değilim ama doğru bence. Ama Kaan kısmından emin olmadığım için onu yazmadım o ve lise kısmı sallamasyon çıkabilir gibi geliyor. Birsen bir Pınar fanına cevap olarak söylemiş dizide olduğunu. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aslında ondan fazla emin değilim ama doğru bence. Ama Kaan kısmından emin olmadığım için onu yazmadım o ve lise kısmı sallamasyon çıkabilir gibi geliyor. Birsen bir Pınar fanına cevap olarak söylemiş dizide olduğunu. :A
Biliyorum , gördüm Birsen’in cevabını ama Netflix dizileri için bir sürü oyuncunun adı geçince en doğrusu resmi açıklamayı beklemek olur diye düşündüm :A

Kaan da doğru çıkacak bence onu da Birsen çıtlatmıştı sanki :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Biliyorum , gördüm Birsen’in cevabını ama Netflix dizileri için bir sürü oyuncunun adı geçince en doğrusu resmi açıklamayı beklemek olur diye düşündüm :A

Kaan da doğru çıkacak bence onu da Birsen çıtlatmıştı sanki :A
Ama bence lise dizisi çıkmaz. Meriç Acemi'yi bilemem ama Ay Yapım bu oyuncuları liseli yapacak kadar amatör bir şirket olamaz herhalde. :A

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ama bence lise dizisi çıkmaz. Meriç Acemi'yi bilemem ama Ay Yapım bu oyuncuları liseli yapacak kadar amatör bir şirket olamaz herhalde. :A
Lise olmaz bence de ama 90’larda geçecek bir gençlik işi olacağı kesin bence. Yani basında çıkan haberler doğru ki Ranini de sinirlendi geçenlerde :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Merakla bekliyorum, çok iyi Pınar Deniz. Kadroyu beğendim, Kaan da vardır umarım. :bhr: :Z

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
pinar_deniz_kimdir_aslen_nereli_ve_kac_yasinda_1511529724_2371.jpg

Son dönemin dikkat çeken isimlerinden Pınar Deniz'in yeni dizisi belli oldu.

'Vatanım Sensin'le yıldızı parlayan, son olarak 'Kardeşim Benim 2' ve 'Bir Deli Rüzgar'da izlediğimiz genç oyuncu, Ay Yapım imzalı yeni Netflix dizisinin başrol oyuncularından biri oldu. Dünyaya 'Love 101' adıyla pazarlanması beklenen, senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme alacağı yapımın diğer başrolleri arasında ise Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu ve Alina Boz yer alıyor.

İlk 4 bölümünü Ahmet Katıksız'ın, kalan bölümlerini ise Deniz Yorulmazer'in üstleneceği dizinin çekimlerinin 26 Haziran'da başlaması planlanıyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş
Farklı bir dizi olacaktır . Elite gibi bir dizi bekliyorum . İçinde birde gerilim olursa süper olur . Birde eşcinsel aşklar tabi ki . ? .

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
Ve aynen konusu klişe bir yapı üstüne kurulmaz . Ay Yapım var başta ve Netflix’e dizi yapmanın gazı var .

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Pınarın oyunculuğunu çok sevdim merakla bekliyorum diziyi kadro güzel oldu