Pınar Deniz'in Reklam Filmi Yayınlandı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
o1rsvru.jpg

Pınar Deniz'in reklam filmi yayınlandı!

'Vatanım Sensin' dizisi ile yıldızı parlayan, 'Bir Deli Rüzgar' ile 'Aşk 101' gibi dizilerde güzel oyuncu Pınar Deniz, sevilen çikolata markası Tadelle'nin reklam yüzü oldu.

Şu sıralar 'Yargı' dizisi ile adından söz ettiren Deniz, reklam filmi için Edis'in sevilen şarkılarından biri olan 'Martılar'ın yeniden tasarlanmış halini seslendirdi.

İşte o reklam filmi:

Son düzenleme:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Güzelim şarkının ne hale gelmesine mi yoksa tanıtım afişine mi saydırayım :A Pınar Deniz için fiyasko olmuş maalesef.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Pınar Deniz yine su gibi ama Tadelle onun klasmanına uygun bir marka değil bence. Ne bileyim Nestle, Ülker, Eti gibi markalar olsa anlardım da son dönemin yıldızı parlayan isimlerden birine göre düşük kalıyor. :A Şarkıyı da Tadelle'ye uyduracağız diye batırmışlar biraz. :A

• Güldürdün

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Pınar Deniz yine su gibi ama Tadelle onun klasmanına uygun bir marka değil bence. Ne bileyim Nestle, Ülker, Eti gibi markalar olsa anlardım da son dönemin yıldızı parlayan isimlerden birine göre düşük kalıyor. :A Şarkıyı da Tadelle'ye uyduracağız diye batırmışlar biraz. :A
Tadelle o dediklerinden daha pahalı gramaj/fiyata bakarsak :A

• Güldürdün