Pınar Deniz 'Star' Dizisinde! | Disney+

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5iga6at.jpg

Pınar Deniz'in yeni dijital platform Disney+ için çekeceği proje belli oldu!

Yapımcılığını BKM'nin, senaristliğini Hakan Bonomo'nun üstlendiği ve başrolünde Melisa Şenolsun'un yer alacağı geçtiğimiz yıl açıklanan dizi istenilen oyuncu kadrosu kurulamayınca rafa kaldırılmıştı.

"Bütün ışıklar üzerindeyken kimse seni göremez" sloganıyla hazırlanan dizi tekrardan gündeme geldi ve yaz başında ülkemizde yayın girmesi beklenen Disney- platformuna satıldı.

Gündüzleri oyunculuk yapan, geceleri ise bir seri katile dönüşen Yasemin karakterine son dönemin başarılı oyuncularından Pınar Deniz hayat verecek. Deniz'e eşlik etmesi için ise 'Üç Kuruş'ta yer alan Uraz Kaygılarıoğlu ile görüşmeler devam ediyor.

Star, yakında Disney+'ta!

Kaynak: Sinem Vural / Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bu dizi galiba BKM'nin Exxen'e çekeceği söylenen ve daha sonra iptal olan dizi. Konusu ona çok benziyor. Şimdi BKM alıp Disney'e götürmüş projeyi. Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu ise çok iyi isimler, diziye yakışacaklardır.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
@xBUGRAx burada olmadığı için görüp çok güldüğüm yorumunu buraya taşımak istiyorum: "Yapıldı bu yalnız" :A

FNtz9SGWQAQfEUa

Bu dizi galiba BKM'nin Exxen'e çekeceği söylenen ve daha sonra iptal olan dizi. Konusu ona çok benziyor. Şimdi BKM alıp Disney'e götürmüş projeyi. Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu ise çok iyi isimler, diziye yakışacaklardır.
O dizinin konusu kadın katil üzerineydi ya aynısı mıdır bilemedim. Gerçi sonradan değiştirmiş de olabilirler ama o habere göre Fatma'ya benziyordu oysa bu iş Bodyguard'ı andırıyor. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
@xBUGRAx burada olmadığı için görüp çok güldüğüm yorumunu buraya taşımak istiyorum: "Yapıldı bu yalnız" :A

FNtz9SGWQAQfEUa

O dizinin konusu kadın katil üzerineydi ya aynısı mıdır bilemedim. Gerçi sonradan değiştirmiş de olabilirler ama o habere göre Fatma'ya benziyordu oysa bu iş Bodyguard'ı andırıyor. :A
O dizi diye düşünüyorum. :A Pınar Deniz gündüzleri ünlü kimliği ile geceleri ise katil kimliği ile ortalarda dolaşan bir karakteri canlandıracak. Uraz ise bu katilin peşindeki polis olacak. :A Daha sonra birbirlerine aşık olup birlikte bu suçları kapatmaya çalışacaklar. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
O dizi diye düşünüyorum. :A Pınar Deniz gündüzleri ünlü kimliği ile geceleri ise katil kimliği ile ortalarda dolaşan bir karakteri canlandıracak. Uraz ise bu katilin peşindeki polis olacak. :A Daha sonra birbirlerine aşık olup birlikte bu suçları kapatmaya çalışacaklar. :A
Hey maşallah senaryoyu sen yazdın zaar. :A Evet doğrudur mantıklı bir teori. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,060
İlk yapıldığında ilgi görmemişti bakalım ikincisi görecek mi. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konu düzenlendi. Birsen Altuntaş'ın haberine göre Exxen için hazırlanan ama sonrasında rafa kaldırılan diziymiş, Uraz Kaygılaroğlu da henüz kesinleşmemiş.
İlk yapıldığında ilgi görmemişti bakalım ikincisi görecek mi. :A
Ayy çok sevindim çok uyumlu bir çift olurlar yaaa :Z
Bodyguard? Seda Sayan ve Tamer Karağlıya hakaret:A

FNtz9SGWQAQfEUa

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Disney+ çok iddialı hazırlanıyor, tabi önemli dizileri bağlamanın yanı sıra senaryonun da sağlam olması lazım. Artık yıldız isimlerden ziyade senaryonun ve senaryonun işlenişinin önemli olduğunu herkes gördü. Pınar Deniz son yılların öne çıkan, çok başarılı isimlerinden biri. Kesin izleyeceğim bir proje, merakla bekliyoruz. :Z