Pınar Deniz 'Kırmızı Oda'ya Konuk Oluyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
20210131_014616.jpg

TV8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda’ya sürpriz konuk!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Gülçin Kültür Şahin'in paylaştığı yapımın önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 23. bölümüne ünlü oyuncu Pınar Deniz konuk olacak.

Kırmızı Oda, yeni bölümüyle 5 Şubat Cuma 20.00’de TV8’de!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu dizi harika konuk seçimlerine devam ediyor. :bhr: Çok sevdiğim bir isim. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Burcu Biricik'in gidişi ve Pınar Deniz'in gelişi aklıma İnsanlar İkiye Ayrılır'ı getirdi. :A Vizyonu beklemeden BluTV'de hemen yayınlansa keşke. :(
Uzamıştı Boncuk’un hikayesi iyi oldu bitmesi. Ne kadar sevsem de oyuncuları ve performansları, çok sündürülmesini sevmiyorum. :A Aslıhan’ın da yolculuğu bitsin artık. :A

O filmi ben de çok merak ediyorum ama bayağı bekleyeceğiz belli ki. :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
Uzamıştı Boncuk’un hikayesi iyi oldu bitmesi. Ne kadar sevsem de oyuncuları ve performansları, çok sündürülmesini sevmiyorum. :A Aslıhan’ın da yolculuğu bitsin artık. :A

O filmi ben de çok merak ediyorum ama bayağı bekleyeceğiz belli ki. :(
Banu Kiremitçi ve Aslıhan Gürbüz: Tmm bitiriyoruz

BluTV'den nefret etmek için bir neden daha. :A Pandemi varken ve herkes filmleri dijitale veriyorken bunlar kendi filmlerini vizyona çıkarma derdinde.ss

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Banu Kiremitçi ve Aslıhan Gürbüz: Tmm bitiriyoruz

BluTV'den nefret etmek için bir neden daha. :A Pandemi varken ve herkes filmleri dijitale veriyorken bunlar kendi filmlerini vizyona çıkarma derdinde.ss
Valla izleyiciyi dinlerse Banu Kiremitçi bitirmeli. :A Görmüyor musun hiç ekşi’de, sosyal medyada hikayelerin gereğinden fazla uzadığını yazanları. :A

Film, festivalleri dolaşıp sonra yayınlanacaktı bilmiyor musun. :A Belli ki gösterileceği başka festivaller var daha.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
Valla izleyiciyi dinlerse Banu Kiremitçi bitirmeli. :A Görmüyor musun hiç ekşi’de, sosyal medyada hikayelerin gereğinden fazla uzadığını yazanları. :A

Film, festivalleri dolaşıp sonra yayınlanacaktı bilmiyor musun. :A Belli ki gösterileceği başka festivaller var daha.
Kumru'nun hikayesi daha yeni başladı ve küçük bir azınlık hariç kimsenin uzamayla ilgili sıkıntısı yok. :A İhanet edip Son Yaz'ı izlediğin için pek fikrin olmayabilir ama 4-5 bölümde bitecek bir hikaye değil. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kumru'nun hikayesi daha yeni başladı ve küçük bir azınlık hariç kimsenin uzamayla ilgili sıkıntısı yok. :A İhanet edip Son Yaz'ı izlediğin için pek fikrin olmayabilir ama 4-5 bölümde bitecek bir hikaye değil. :A
İhanet değil canım hafta sonları sürekli veriyor zaten TV8 haliyle izliyorum haftalardır ve her şeye hakimim hala.

Yine bilmeden o kadar emin konuşuyorsun ki insan sinirleniyor. :A

• İlginç
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
İhanet değil canım hafta sonları sürekli veriyor zaten TV8 haliyle izliyorum haftalardır ve her şeye hakimim hala.

Yine bilmeden o kadar emin konuşuyorsun ki insan sinirleniyor. :A
Sen de hemen dikleniyorsun mesajların sonuna :A şeysini boşuna mı koyuyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,278
Puanı
860
Ekli dosyayı görüntüle 98473

TV8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda’ya sürpriz konuk!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Gülçin Kültür Şahin'in paylaştığı yapımın önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 23. bölümüne ünlü oyuncu Pınar Deniz konuk olacak.

Kırmızı Oda, yeni bölümüyle 5 Şubat Cuma 20.00’de TV8’de!

Kendisini Aşk 101 denen saçma dizi de görmüştüm ve çok beğendim kendisini özellikle Kaan Urgancıoğlu ile çok iyi partler olmuşlardı inşallah Rekabet dizisinde görürüz :Z Harika konuk :Z
------

@Aserat Kırmızı Oda erken bitirip tekrar bölüm mü verdi ben mi yanlış gördüm :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
Kendisini Aşk 101 denen saçma dizi de görmüştüm ve çok beğendim kendisini özellikle Kaan Urgancıoğlu ile çok iyi partler olmuşlardı inşallah Rekabet dizisinde görürüz :Z
------

------

Evet. :)
------

Çok emoji kullanıp sohbet edince bir yerde muhakkak cıvıtıyorsun o yüzden arada dikleniyorum sana sinir olduğumu anla diye. :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem