Pınar Deniz 'Ada Masalı' Dizisinden Gelen Teklifi Kabul Etti mi? | Star TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
pinar-deniz-183144NG.jpg

Star TV'nin yeni yazlık dizisi Ada Masalı için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Ali Bilgin'in, senaristliğini Yelda Eroğlu'nun üstleneceği dizinin erkek başrol oyuncusunun Alp Navruz olduğu, kadın başrol için de Pınar Deniz, Ayça Ayşin Turan ve Aybüke Pusat'a teklif gittiği geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Fakat yakında yeni filminin çekimlerine başlamaya hazırlanan Pınar Deniz'in projeden gelen teklifi kabul etmediği öğrenildi.

Ada Masalı, Haziran'da Star'da başlıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Zaten son dönemde Kırmızı Oda, İnsanlar İkiye Ayrılır gibi işlerde rol alarak kendisine kaliteli bir kariyer inşa etmeye çalışan birinin yaz dizisini kabul etmesini beklemiyordum. Bence bu üç isim dışında biri olur başrol.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tam tahmin ettiğim gibi. Daha filmin çekimlerine yeni yeni başlandı. 1 ay süreceğini düşünürsek diziye evet demesi zaten imkansız.

Geçen de dediğim gibi Ayça Ayşin Turan da yeni bir projeden çıktı, dinlenecektir büyük ihtimalle. Aybüke kabul eder, zaten yaz dizilerinin aranılan yüzü. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Tam tahmin ettiğim gibi. Daha filmin çekimlerine yeni yeni başlandı. 1 ay süreceğini düşünürsek diziye evet demesi zaten imkansız.

Geçen de dediğim gibi Ayça Ayşin Turan da yeni bir projeden çıktı, dinlenecektir büyük ihtimalle. Aybüke kabul eder, zaten yaz dizilerinin aranılan yüzü. :A
Paragrafın bitişi beni benden aldı. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,060
Doğru tercih. :A Aybüke ecünnüsü de kariyerine ivme kazandırmak istiyorsa kabul etmesin, hatta oyunculuğu bıraksa fena olmaz.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bence bu isimlerden çok yan rollerde başarılı olup artık baş rol ile çıkışa geçebilecek yada bilinmedik isimler seçilmeli. Öznur Serçeler, Tuğba Çom vs gibi yetenekli isimler de parlatılmalı artık :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Bence bu isimlerden çok yan rollerde başarılı olup artık baş rol ile çıkışa geçebilecek yada bilinmedik isimler seçilmeli. Öznur Serçeler, Tuğba Çom vs gibi yetenekli isimler de parlatılmalı artık :)
Onları anca esas kızın yancısı yaparlar çünkü yan rollerin aksine başrollerin komediden olabildiğince uzak olması gerekiyor niyeyse. :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Onları anca esas kızın yancısı yaparlar çünkü yan rollerin aksine başrollerin komediden olabildiğince uzak olması gerekiyor niyeyse. :A
Bence artık başrollerin de enerjik, sempatik ve komik olması gerekiyor :A Drama ağırlıklı diziler bile olsa trajikomik şekilde işlenebilir konular. Yalnız komik derken sakarlık vs gibi şeylerden bahsetmedim, yanlış anlaşılmasın :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Bence artık başrollerin de enerjik, sempatik ve komik olması gerekiyor :A Drama ağırlıklı diziler bile olsa trajikomik şekilde işlenebilir konular. Yalnız komik derken sakarlık vs gibi şeylerden bahsetmedim, yanlış anlaşılmasın :F
Nerede o vizyon. :A Gerçi Ay Yapım ve Dicle gibi güzel bir karakter oluşturmuş Yelda Eroğlu işin içinde olunca biraz daha farklı şeyler çıkar belki. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Nerede o vizyon. :A Gerçi Ay Yapım ve Dicle gibi güzel bir karakter oluşturmuş Yelda Eroğlu işin içinde olunca biraz daha farklı şeyler çıkar belki. :A
Aslında biraz önce Ahsen Eroğlu örneğini verecektim bende. Ama senaryo Ekin'in eline geçince Dicle eskisi kadar komik olmadı. Bir bölüm olduysa diğer bölüm yine olmadı :A Yelda Eroğlu'na güveniyorum bu konuda :D

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Aslında biraz önce Ahsen Eroğlu örneğini verecektim bende. Ama senaryo Ekin'in eline geçince Dicle eskisi kadar komik olmadı. Bir bölüm olduysa diğer bölüm yine olmadı :A Yelda Eroğlu'na güveniyorum bu konuda :D
Ekin falan deme sonunda kurtuluyoruz bu akşam. :A Özellikle Barış ve Emir konusunda Dicle'yi getirdiği hali (sonradan düzeltse de inişli çıkışlı bir süreç oldu) unutamıyorum umarım Sema Ergenekon ilk bölümlerdeki o kızı geri getirebilir. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Ekin falan deme sonunda kurtuluyoruz bu akşam. :A Özellikle Barış ve Emir konusunda Dicle'yi getirdiği hali (sonradan düzeltse de inişli çıkışlı bir süreç oldu) unutamıyorum umarım Sema Ergenekon ilk bölümlerdeki o kızı geri getirebilir. :A
İnşallah sadece eski senaristlerin yazdıkları bölümleri izleyip, Ekin'in yazdığı bölümlere kağıt üstü bakmışlardır :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat