Ozark 4. Sezonuyla Final Yapacak!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1593533279784.png

Netflix'in popüler ve aynı zamanda saygın işlerinden biri olan Ozark'ta yolun sonu göründü. Jason Bateman ve Laura Linney'nin başrollerini paylaştığı dizi, yardımcı roldeki Julia Garner'e Emmy ödülü de kazandırmıştı.

Bir muhasebecinin ve ailesinin kendisini suç dünyasının merkezinde bulmasını konu alan dizinin üçüncü sezonu Mart sonunda yayınlanmıştı. Aylar sonrasında nihayet dizinin yeni sezon onayı geldi ve yeni sezonunun final sezonu olacağı duyuruldu. Önceki sezonları onar bölümden oluşan dizinin son sezonu ise 14 bölümden oluşacak. Ayrıca bu 14 bölüm iki parça halinde yayınlanacak. Yayın tarihi ise şimdilik merak konusu...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tadında bitirmeleri olumlu bir gelişme, LCDP gibi uzatıp kaliteyi yerlere düşüreceklerine hiç değilse kötünün iyisi konumda bitirmiş olacaklar. 14 bölüm olması ilginç tabi... Şaka maka artık sezon içinde 10 bölümün üstünde dizilere ilginç gözüyle bakıyoruz, halbuki Lost'un 20'yi bulan sezonları vardı...

• Beğendim
Reactions: bazinga

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
14 bölüm ve 2 part güzel :Z Yine 5 sezon izlemiş gibi olcaz:X

Şimdiden efsanelerim arasında dizi. Kısa sürmesi kalitesine bir + daha kattı:bhr:

Ben de sevindim final yapıyor olmasına. :Z

İnşallah 14 bölümün hepsi de aynı sezon içerisinde yayınlanır. Sopranos, Breaking Bad, Mad Men gibi bir sezonu iki sezona yayma saçmalığını yapmazlar. :(
2 parça demişin konuda:A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok güzel haber, uzatmayacak olmaları hoşuma gitti. Son sezon, özellikle de sezon finali itibariyle olaylar muazzam bir noktaya gelmişti. Planlı, programlı ve kaliteli bir final sezonu izleyeceğimizi düşünüyorum. Yalnız iki parça olayı hoşuma gitmedi, geçmiş yıllara götürmek istemişler bizi sezon arası falan...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
14 bölüm ve 2 part güzel :Z Yine 5 sezon izlemiş gibi olcaz:X

Şimdiden efsanelerim arasında dizi. Kısa sürmesi kalitesine bir + daha kattı:bhr:

2 parça demişin konuda:A
Yani 2 parça olacağı kesin de birkaç aylık aralar olsun en azından. İki parça da 2020-2021 sezonu içerisinde olsun. Bir parça Şubat 2021 diğer parça Aralık 2021 olursa bu parçadan ziyade Emmy'ye aynı sezonla iki kere aday olabilsin diye çakallık oluyor. Bunun adı parça değil sezon olmuş oluyor. :D

• Güldürdün
Reactions: Forumdash