OzaN'la FF Sorgu Odası - Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Ben de çok şaşırdım, gözümle görmeseydim inanmazdım. :D Çok iyi bir karar olmuş.

Geç kalmamış olmayı dileyerek;

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)

Bir de @berkann hakkında ne düşünüyorsun? Sormayı unutmuş da. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@OzaN bu konunaynı benim Big Bang'i senaryo etkinliğine dönüştürmem gibi olmuş:F tarihi attıkça öteye atmişsin ve hala yayınlanmamiş. Merak ettim şimdi.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN bu konunaynı benim Big Bang'i senaryo etkinliğine dönüştürmem gibi olmuş:F tarihi attıkça öteye atmişsin ve hala yayınlanmamiş. Merak ettim şimdi.
Senin gelmeni bekliyordum geldiğine göre yaparım yakında. :D

Şaka bir yana haftasonları kursum vardı o nedenle evde çok az kalabiliyordum, kaldığımda da ev müsait olmuyordu. Kurs bitti geçen hafta artık daha rahatım, evde müsait fırsat bulduğum ilk haftasonu yaparım. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Şaka bir yana haftasonları kursum vardı o nedenle evde çok az kalabiliyordum, kaldığımda da ev müsait olmuyordu. Kurs bitti geçen hafta artık daha rahatım, evde müsait fırsat bulduğum ilk haftasonu yaparım. :)
Seneye yaparsın artık. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Geldiğimde izler vaziyette bulurum inş. Yeni yıla böyle dilekte bulunuyorum :tearsofjoy:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...