OzaN'la FF Sorgu Odası - Özel: Cevap Vakti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Yıllar sonra dün haberimin olduğu olay. Uzun zaman bir fotoğrafını atman için yalvardığım adama bak video çekmiş :D @bazinga Hatta hiç unutmam bir keresinde Ozan abiye "Foruma kendi fotomu atayım mı?" Dediğimde "At diyemem çünkü sonra bende atmak zorunda kalırım." Gibi bir cevap vermişti :D

Şaşırdım diyemem, beklediğim tipte tarzda birisin. Ben bilgisayarla haşır neşirsin diye bir ihtimal şişman,gözlüklü,sivilceli bir tip çıkabilir mi ısrarla fotoğrafta atmıyor diye düşünmüyor değildim ama:D Şaka bir yana onca yıl kendini gizlemenin sebebi neydi yahu? Gayet yakışıklı, sempatik, iyi bir ses tonuna sahip bir adamsın. Seni dinlerken yıllardır aynı mahallede oturduğum bir abimi dinler gibi oldum. Forum bir mahalle ise sende mahallemizin bir abisisiydin. Sana abi dediğimde kızıyordun ama olsun ben demeye devam edicem :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yıllar sonra dün haberimin olduğu olay. Uzun zaman bir fotoğrafını atman için yalvardığım adama bak video çekmiş :D @bazinga Hatta hiç unutmam bir keresinde Ozan abiye "Foruma kendi fotomu atayım mı?" Dediğimde "At diyemem çünkü sonra bende atmak zorunda kalırım." Gibi bir cevap vermişti :D

Şaşırdım diyemem, beklediğim tipte tarzda birisin. Ben bilgisayarla haşır neşirsin diye bir ihtimal şişman,gözlüklü,sivilceli bir tip çıkabilir mi ısrarla fotoğrafta atmıyor diye düşünmüyor değildim ama:D Şaka bir yana onca yıl kendini gizlemenin sebebi neydi yahu? Gayet yakışıklı, sempatik, iyi bir ses tonuna sahip bir adamsın. Seni dinlerken yıllardır aynı mahallede oturduğum bir abimi dinler gibi oldum. Forum bir mahalle ise sende mahallemizin bir abisisiydin. Sana abi dediğimde kızıyordun ama olsun ben demeye devam edicem :D
Eskiden birazcık şişmandım ama sebep değil bu tabii. Fotoğrafın seni simgeleyen şey olması düşüncesi bana hoş gelmiyor. Akıllarda bir fotoğrafla yer edineceğime fikir ve düşüncelerle soyut olarak yer etmeyi tercih ederim. :):)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Geçen sene yapmaya niyetlendim bir ara sonra olmadı cevaplayamadım, yüzüm yok tekrar yapmaya. :D

Ayrıca benden başka kimse yapmadı başka arkadaşlardan bekleriz. :D
Bir ara kendi kendini banlamıştın, forumla küsmüştün. Hem eskiye dönmüş olursun yaparak. :D

Başkası senin gibi cesaretli değil ki, bırak başkalarını yani. Hem buradaki halinden farklısındır. Görüntü ile ses oturmaya başlamıştır yavaştan 30'a da geliyorsun ya. Hem daha rahat olursun. :D

Bu arada hiç oynamadan doğal halinle video çekip atman büyük cesaret. Herkes yapamaz bunu. Tebrik ederim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...