OzaN Tufan Geri Dönüyor!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,211
Puanı
1,060
kapak_094131.jpg

Fenerbahçe'de Ozan Tufan geri dönüyor!

1 milyon euro kiralama bedeliyle Watford'a kiralanan Ozan Tufan, Fenerbahçe'ye geri dönüyor. Geçtiğimiz Ağustos ayında Fenerbahçe'den, Premier Lig takımlarından Watford'a bir yıllığına kiralanan Ozan Tufan, Premier Lig'de fazla forma şansı bulamamıştı. Ozan Tufan, Watford formasıyla toplamda 9 maça çıktı ve 489 dakika forma giydi.​

Ozan gibileri belli yetenekleri olup ve sezon içinde zaman zaman iyi olan topçulardır. Hiçbir zaman en üst seviyeye çıkamazlar. Devamlılıkları da yoktur. 2 maç iyi oynar sonra 6 maç kötü gider. Sahada rol kargaşası yaşatırlar. İşin kötüsü de sürekli umut ettirerek iyi olduğunu düşündürterek takıma zaman kaybettirir değişimi engeller. Bunların yerine Siopis, Crespo gibi görece yetenek paketi düşük ama görev tanımı belli olan sezonun %85'lik bölümünde ortalama üstü oynayan futbolcular tercih etmek çok daha sağlıklı.

Biz Yazıcı'yı geri almayarak ne kadar doğru yaptıysak Fener bu adamı geri alarak o kadar yanlış yaptı. Herif zaten mental açıdan sıkıntılı şimdi bir de her şeyin çalkantılı olduğu kadroya geldi. Mesut, İrfan ve MHY ile arka dörtlüyü kapatırlar.

Nereye döndüm diye heyecanlandım bir an. :A

Efsane geri döndü. :Z Bence olumlu hamle, fakat form durumu önemli. Formda bir Ozan Tufan kadrodaki tüm orta sahalarımızdan daha iyi. Fakat İngiltere'den hayal kırıklığıyla dönüşü sonrası mental olarak toparlanması kolay olmayacak. :(

Nereye döndüm diye heyecanlandım bir an. :A

Efsane geri döndü. :Z Bence olumlu hamle, fakat form durumu önemli. Formda bir Ozan Tufan kadrodaki tüm orta sahalarımızdan daha iyi. Fakat İngiltere'den hayal kırıklığıyla dönüşü sonrası mental olarak toparlanması kolay olmayacak. :(
Mental olarak toparlanamazsa, muhtemelen koca göbekli OzaN'ı yine görebiliriz. Premier Lig'de kiloları verdi, Süper Lig'de yeniden alır o kiloları. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga