Ozan Güven'in Yer Aldığı Reklam İptal Edildi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,939
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ozan-guven-deniz-bulutsuz-FcSw_cover.jpg

Ozan Güven'in yer aldığı reklam iptal edildi!

'Muhteşem Yüzyıl', 'Fi Çi' ve 'Babil' dizilerinde yer alan Ozan Güven, geçtiğimiz haftalarda eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uygulamış ve büyük tepki çekmişti.

3 yıl 8 aydan 13 yıla kadar hapsi istenen oyuncunun reklam yüzü olduğu bankanın, reklam anlaşmasını iptal ettiği ve reklam afişlerini toplattığı öğrenildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,939
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence devam ederler tepki gelirse çıkarılır zaten o daha yalnız olduğu için yurt dışı falan bahanesi bulurlar.

Diziyi izlemediğim için karakter hakkında bilgim yok ama yurt dışı bahanesi mantıklı. Tepki gelirse ya karakteri çıkarırlar, yeni bir isim transfer ederler. Ya da karakteri başka biri oynar.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Diziyi izlemediğim için karakter hakkında bilgim yok ama yurt dışı bahanesi mantıklı. Tepki gelirse ya karakteri çıkarırlar, yeni bir isim transfer ederler. Ya da karakteri başka biri oynar.
Aynen dediklerin olacak büyük ihtimalle bence Egemen değişse olur çünkü hikayede önemli yeri olan bir kişi ama sezon başında yapsalar yapacaklarsa daha iyi olur.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,939
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen dediklerin olacak büyük ihtimalle bence Egemen değişse olur çünkü hikayede önemli yeri olan bir kişi ama sezon başında yapsalar yapacaklarsa daha iyi olur.

Bu değişiklik dizinin ortasında yapılırsa faza risk alınmış olur. Sezonun ilk bölümü yapılması gerek.