Ozan Güven'den Deniz Bulutsuz'a Karşı Dava!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
5efc2241c03c0e14704d2434.jpg

Ozan Güven'den Deniz Bulutsuz'a karşı dava!

Star TV'de yayınlanan ''Babil" dizisinde rol alan ve geçtiğimiz aylarda magazin muhabirleri ile yaşadığı olaydan dolayı gündem olan Ozan Güven'in kendisinden 17 yaş küçük sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddia edilmiş, Bulutsuz ise ünlü oyuncuya dava açacağını duyurmuştu.

Ozan Güven'in bu sabah avukatı aracılığıyla savcılığa verdiği dilekçesinde; "Deniz Bulutsuz, Ozan Güven'i "Sen benden ayrılıyorsun, ben de seni rezil edeceğim, kadın döven adam." diyerek tehdit etmiştir. Müvekkilimiz olay gecesi yaşadıklarını ve evde saldırıya uğramasını hâlâ atlatamamıştır. Fiziken ve ruhen travma yaşamıştır. Bulutsuz, müvekkilimize gerçek dışı açıklamalarla kariyerini bitirme tehdidinde bulunmuştur. Güven, şiddet gördüğüne ilişkin fotoğrafları da mahkemeye sundu. Mahkeme, Deniz Bulutsuz hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı verdi." ifadeleri yer aldı.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
2. Ahmet Kural vakası resmen. Ozan Güven de Ahmet Kural'ın izinden gidiyor. Açıklamasının tamamını okudum ve tıpkı Ahmet Kural gibi savunma olarak "eski erkek arkadaşı" konusunu açarak kendini haklı göstermeye çalışıyor. Kadının fotoğrafları var gözü kan içinde hala ne konuşuyor ki bu adam.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
2. Ahmet Kural vakası resmen. Ozan Güven de Ahmet Kural'ın izinden gidiyor. Açıklamasının tamamını okudum ve tıpkı Ahmet Kural gibi savunma olarak "eski erkek arkadaşı" konusunu açarak kendini haklı göstermeye çalışıyor. Kadının fotoğrafları var gözü kan içinde hala ne konuşuyor ki bu adam.

Bende okudum ifadesini mantıklı bir ifade değil bir kadın durup duruken neden eski erkek arkadaş konusunu açsın ki dimi çok saçma geldi ifadesi ya