DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tek be a pro modunda olması lazım araştırmalarıma göre @DarkLegenD :A
2009'da mı ne Liverpool'dan Gerrard'ı seçip oynamıştım, 2 yıl sonraki oyunda bu özelliği kaldırıp oyunu geriye götürmek... Umarım yanılıyorsunuzdur...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@MEnes ‘in halen The Witcher 3 efsanesini oynamamış olması… @The_Erinch @Sherlock
Kan dondurucu bir durum, adaşım gibi bir gamer nasıl herhangi bir The Witcher oyununu oynamaz akıl alır gibi değil... Dizisi kaliteli çıksa onu izlerdi ama beklenti altı kalınca onu da saldı sanırım. :A Gerçi belki 2. sezon ile yükselişe geçmiştir bilemiyorum... @MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MEnes ‘in halen The Witcher 3 efsanesini oynamamış olması… @The_Erinch @Sherlock

Kan dondurucu bir durum, adaşım gibi bir gamer nasıl herhangi bir The Witcher oyununu oynamaz akıl alır gibi değil... Dizisi kaliteli çıksa onu izlerdi ama beklenti altı kalınca onu da saldı sanırım. :A Gerçi belki 2. sezon ile yükselişe geçmiştir bilemiyorum... @MEnes
Bu durum beni de kahrediyor sayın yoldaşlarım... Hem Red Dead Redemption 2 hem The Witcher 3 oyunlarını oynayamamış olmak... Büyük eksiklik ve büyük noksanlık... Ama elbet... Elbet bu devran dönecek ve o destansı oyunları bitireceğim...

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,129
Puanı
280
SÖYLENTİ: Sony, ilk Uncharted oyunu Uncharted: Drake's Fortune'un PS5 için tamamen yeniden yapımı üzerinde çalışıyor olabilir. (Shpeshal Nick)