xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fifa 20'de fut oynayan var mı hacılar?

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oyuncuların gün saydığı The Last of Us Part 2, küresel krizden etkilendi.

PlayStation 4 oyuncularının heyecanla beklediği The Last of Us Part 2 için Sony ve geliştirici Naughty Dog oldukça üzücü bir karar aldı. The Last of Us Part 2 süresiz olarak ertelendi. Yani herhangi bir yeni çıkış tarihi verilemiyor.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Uncharted 4 bedava olarak verilmiş bu ay plus üyeliğe. İlk 3 oyunun hikayesi hoş olsa da oynanış olarak çekilecek dert değil bu devirde vakit çok yoksa. O yüzden direkt 4’den başlamayı da tavsiye ederim zaman dolmadan :A @bazinga @Sherlock

images

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Uncharted 4 bedava olarak verilmiş bu ay plus üyeliğe. İlk 3 oyunun hikayesi hoş olsa da oynanış olarak çekilecek dert değil bu devirde vakit çok yoksa. O yüzden direkt 4’den başlamayı da tavsiye ederim zaman dolmadan :A @bazinga @Sherlock

images

İlk 3’ü var bende zaten, 4’ü de plus kontenjanından ekleriz yanlarına iyi oldu. :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İlk 3’ü daha oynamamış mıydın 😱

Hesapta duruyor ama kardeşim oynamıştı, üç oyunun bir arada olması sebebiyle gözümü korkutuyor. :A Üşengeçliği bir kenara bırakıp tamamlamadım bir türlü. Şu karantina günlerinde başlar ve bitiririm belki. :A Senle detaylıca konuşalım oyunu bir ara, şöyle güzel bir sıvarsan hemen başlar ve bitiririm belki de. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hesapta duruyor ama kardeşim oynamıştı, üç oyunun bir arada olması sebebiyle gözümü korkutuyor. :A Üşengeçliği bir kenara bırakıp tamamlamadım bir türlü. Şu karantina günlerinde başlar ve bitiririm belki. :A Senle detaylıca konuşalım oyunu bir ara, şöyle güzel bir sıvarsan hemen başlar ve bitiririm belki de. :A

Evet hikayesi gerçekten güzel bir oyun ama oynarken nefret etme noktasına geldiğim için över miyim asla :A Gerek PS3 oyunu olması gerekse de çok fazla bulmaca içermesi o ilk 3 oyunu, özellikle de ilk oyunu günümüzde çekilmez kılıyor. Üstelik sürekli çekirge sürüsü gibi adam öldürüyorsun, bitmek bilmiyor. Ama 2.oyun nispeten daha eli yüzü düzgün, üstelik İstanbul’da geçen kısmı var başlarda. Üçüncü oyunda grafik de doğal olarak ilerleme gösteriyor ve oyun süresi şükür ki oldukça kısa. Ama bu üç oyunun hikayesine YouTubedan şöyle bir göz atıp direkt 4’den başlamakla bence çok da fazla bir şey kaybedilmez ama yine de elde duruyorsa bir denemekten de zarar gelmez. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
FM 2020'ye daldım bugünlerde. Nottingham Forest'i lige çıkardık ama PL'de işler şimdilik çok da parlak değil. Büyük ihtimalle sezonu 10-13 arasında bir yerde bitiririz.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Önce Lyon'u deplasmanda 5-1 sonrasında Juve'yi deplasmanda 4-1 yendik sonunda Şl'den grupta çıkacaz inş :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Vay canına, yıllar sonra görmek tuhaf geldi. :A
Bende eskimiyor bu oyun. Sırf bu oyun için masaüstü b.sayarımı tutuyorum çünkü yeni nesil laptoplar açmıyor oyunu :confused:
Fenerbahçenin Van Hoojdonk ve Alexi dönemleriyle başlayıp oyunda 65 yaşına gelince emekli oldum :kiki:
Şimdi Real Madridle emekli olana kadar devam :Z

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: xdragxx and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bende eskimiyor bu oyun. Sırf bu oyun için masaüstü b.sayarımı tutuyorum çünkü yeni nesil laptoplar açmıyor oyunu :confused:
Fenerbahçenin Van Hoojdonk ve Alexi dönemleriyle başlayıp oyunda 65 yaşına gelince emekli oldum :kiki:
Şimdi Real Madridle emekli olana kadar devam :Z
Real Madrid'le o kadar yıl sıkıcı olmuyor mu ya almadık kupa kalmamıştır. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Sana birşey diyeyim mi bir sonraki yıl daha iyisi olsun istiyorsun.
Yae sözleşme kabul etmiyorlar koskocaaaaaaaaa Real Madrid sözleşme sunuyorda ;"Hay diyorum senin sanal beynine" oyuna sövüyorum.
Çok ilginç bir bağımlılık... FM 2010 kadar hepsini denedim hiçbiri bana 2005 deki tadı vermiyor.
Ekran görüntüsü atacam ama cepden çektiklerimi sunucu kaldırmıyor ya ; nasıl buraya sığdıracak hale getirebilirim Patron :)

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sana birşey diyeyim mi bir sonraki yıl daha iyisi olsun istiyorsun.
Yae sözleşme kabul etmiyorlar koskocaaaaaaaaa Real Madrid sözleşme sunuyorda ;"Hay diyorum senin sanal beynine" oyuna sövüyorum.
Çok ilginç bir bağımlılık... FM 2010 kadar hepsini denedim hiçbiri bana 2005 deki tadı vermiyor.
Ekran görüntüsü atacam ama cepden çektiklerimi sunucu kaldırmıyor ya ; nasıl buraya sığdıracak hale getirebilirim Patron :)
Bilgisayardan ekran görüntülerini almak en mantıklısı. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Arayüze bak ya, muazzam. :A

Oyunun bu versiyonları için hala güncel kadro yamaları falan yayınlanıyor, onları da dene istersen. :A
Yok sonradan çok acayip oyuncular çıkıyor. Özellikle Türkler dünyayı sarıyor :A :A :A
Bir ara türkçe yama denedim ama orjinale devam ediyorum.

Bir futbolcular çıkıyor; Shouting 20 ; 40 metreden bir çakıyorlar; 3 kez Replay yapıyorum :X:F

• Güldürdün
Reactions: Sherlock