Oyun İçinde Oyunlar Bölüm 16

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,512
Puanı
280
5.de kalbi çalışır 1 saat sonra durumu iyiye gidip yoğun bakıma alınır hızır ancak durumu hala ağırdır yusuf ilyas intikam istemektedirler alparslan soğukkanlı davranıp işlerini öyle bitirmelerini isterler tahminleri kötüler masasının yaptığıdır ancak bu işi danyal yapmıştır ceylan danyal'ın telefonlarını dinlemiştir ve danyal'ın tipiyi kandırıp yaptırdığını hızır ali'ye söyle hızır ali'de amcası yusuf'a söyler yusuf danyal'ın peşine düşer birkaç mekanını basar hızırın adamları ancak danyal ve ustura yavuz'un izini bulamazlar danyal kendini sağlama almak için arkasına birini alması gerekmektedir cia şefi david olacaktır bu isim david danyal'ın arkasında duracaktır ancak tek şart ile hızır'ın ölmesi kaydıyla danyal bir adamını sızdırır hastaneye tam sıkacakken meryem fark eder kaçar hızırı öldüremeyen adamını öldürür danyal david öfkelenir şartı kaldırır ve danyal'ın arkasında durmaya karar verir bu başarısızlığına rağmen kötüler masası da toplanır iyleşen ejder de katılır(ejder çağatay harun arık böke ahmet dahlan) danyal'ın yaptığı işe sevinirler ama hala danyal düşmanlarıdır danyal'ın arkasına david'i aldığını öğreniler bir süre danyal ile uğraşmamaya karar verirler o yüzden hedef koçovalılar ve çakırbeylilerdir hızır hayati tehlikeyi atlatıp uyanır ilk ziyaretçisi şahin ağa olur

hızır: ilk sen gelmişssin beni sen mi vurduttun yoksa şahin ağa(espirili bir şekilde)

şahin ağa: ben vurduttum seni hızırım ben vurduttum yarım kalan işimi tamamlamaya geldim(espirili şekilde)ve yusuf'ta gelir

yusuf: kardeşim korkuttun hepimizi

hızır: iyiyim abi iyiyim ya tipi ona ne oldu ?

yusuf: tipi... sizlere ömür kendine sıktı

hızır üzülür

yusuf: danyal kandırmış sıkmış sana tipi

hızır öfkelenir

hızır: bu danyal şerefsizini bulmamız lazım abi

yusuf: bulsakta dokunamayız

hızır: neden?

yusuf: çünkü arkasına amerikalıları almış cia şefi david'in arkasına sığınmış

hızır: vay şerefsiz vay gerekirse david'i de indirirz

yusuf: sen dinlenmene bak kardeşim

5 hafta geçer hızır iyleşir ayaklanır ve masa toplanır(hızır yusuf alparslan vartolu yamaç selim ağa kahraman cumali)konu danyal'dır cumali karhaman kötüler masasını bitirmeliyiz derler önce yusuf ile hızır onlar sonraki iş danyal ve arkasındakileri bitirmeliyiz önce derler ilk iş david'in cia şefliğinden atılması sağlanıp ikisinin işi bitmesidir ancak beklenmedik bir şey olur ceylan david'i bitirecekken david ceylan'ı bitirir ceylan istihbrat başkanlığı görevinden alınmıştır mafya'ya yardımdan ceylan işin peşine düşer ancak danyal tarafından rehin alınır david'de sorgulamak için gelir bilgi alamaz danyal ve ustura yavuz'a ne yaparsanız yapın der danyal ve yavuz ceylan'a işkence yaparlar elektrik verirler bol bol ve öldü diye hızırın kapısının önüne atarlar meryem ceylan'ı görünce şok olur meryem hızır'ı arar hızır ve hızır ali büyük şok yaşarlar ceylan ölmüşmüdür ? hepsi ve daha fazlası 17.bölümde

16.Bölümün Sonu

Son düzenleme: