Oya Doğan 'Kırmızı Oda' Setine Konuk Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
dizi_doktoru_kirmizi_oda_setinde_h8515_61a42.jpg

'Dizi Doktoru' olarak da bilinen ünlü TV yazarı Oya Doğan set ziyaretlerine devam ediyor.

Daha önce 'Kalk Gidelim', 'Zümrüdüanka', 'Uyanış: Büyük Selçuklu' setlerindeki ziyaretlerini Youtube'dan paylaşan Oya Doğan, bu hafta TV8'in sevilen dizisi 'Kırmızı Oda'nın setine konuk oldu. 'Sete Gittim' serisinin ilk bölümünde kamera arkasından görüntülerle Binnur Kaya ve Cem Karcı ile yapılan özel röpörtajlar yer aldı.

Öte yandan önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan diğer bölümlerde ekibin geri kalanıyla yapılan röpörtajlar da izleyiciyle buluşacak.

Kırmızı Oda, yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de TV8'de!

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Gizmen

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ee bunun haber değeri ne. :A :A

Diğer gittiği setlerin de konusu açılsaydı. :A İzlemesi keyifli oluyor gerçi bu set ziyaretlerini. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Diğerlerinin konusunu açmayanların ayıbı o da. :A Son cümlede kendi cevabını vermişsin zaten. :A
Her izlemesi keyifli olan şeyin konusunu açsaydık o zaman Aslıhan Gürbüz’ün Kutsal Motor’a katıldığını açardım. :A

Başladın yine sevdiğin dizilerin ıncığına cıncığına kadar konusunu açmaya. :A Jet Sosyete’den sonra yapmıyordun ne güzel rahatlamıştık biz de. :A

• İlginç
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Her izlemesi keyifli olan şeyin konusunu açsaydık o zaman Aslıhan Gürbüz’ün Kutsal Motor’a katıldığını açardım. :A

Başladın yine sevdiğin dizilerin ıncığına cıncığına kadar konusunu açmaya. :A Jet Sosyete’den sonra yapmıyordun ne güzel rahatlamıştık biz de. :A
TV dizisiyle alakalı bir videonun TV Haberleri bölümüne açılmasından daha doğal bir şey yok diğeri gibi düz goygoy olmadığı için. :A

Tek konuyla hemen bu yargıya varıp bu kadar çatladıysan her şeyi açarım artık. :Z

• İlginç
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
TV dizisiyle alakalı bir videonun TV Haberleri bölümüne açılmasından daha doğal bir şey yok diğeri gibi düz goygoy olmadığı için. :A

Tek konuyla hemen bu yargıya varıp bu kadar çatladıysan her şeyi açarım artık. :Z
Yok artık iyice saçmaladın neyine çatlayacam. :eek: Sadece böyle her şeyin haberinin açılması saçma geliyor bana. :A @xemrexxx in MY konuları bir, senin bu tarz konuların iki. :A

• İlginç

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yok artık iyice saçmaladın neyine çatlayacam. :eek: Sadece böyle her şeyin haberinin açılması saçma geliyor bana. :A @xemrexxx in MY konuları bir, senin bu tarz konuların iki. :A
Her konuya anında balıklama atlayan arkadaşlar varken diziyle ilgili çoğu konuyu ben açmadım bile asıl saçmalayan sensin. :A Ayrıca açılacaksa da böyle bir dizi için açılsın. :Z

• İlginç

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Her konuya anında balıklama atlayan arkadaşlar varken diziyle ilgili çoğu konuyu ben açmadım bile asıl saçmalayan sensin. :A Ayrıca açılacaksa da böyle bir dizi için açılsın. :Z
Konuyu naptın ne ettin bir şekilde çekmek istediğin yere çektin. :A Neyse bir şey demiyorum bu muhteşem haberlerin devamını dilerim. :A :A

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Konuyu naptın ne ettin bir şekilde çekmek istediğin yere çektin. :A Neyse bir şey demiyorum bu muhteşem haberlerin devamını dilerim. :A :A
Evirdim çevirdim lafı yine istediğim yere getirdim demek ki altı sene boşuna üye olunmuyor. :A Dizi muhteşem olunca haberler de öyle oluyor teşekkürler canım. :bhr:

• Olmamış