Oya İloğulları 'Güzel Günler'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
WhatsApp-Image-2022-09-26-at-16.49.48.jpeg

TMC Film imzalı 'Güzel Günler' kadrosuna sürpriz isim!

Yönetmenliğini Osman Taşçı'nın, senaristliğini Selin Tunç'un üstlendiği, kadrosunda; Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Burak Dakak, Zeynep Çamcı, Yıldıray Şahinler, Olgun Toker, Orkuncan İzan, Duygu Köse ve Seray Gözler'in yer aldığı dizinin çekimleri devam ediyor.

Henüz yayınlanacağı kanal netleşmeyen diziye Mihran’ın (Dakak) nişanlısı Alya karakteriyle Oya İloğulları (Gönül Dağı) dahil oldu.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Gönül Dağı'nı izlemediğim için bilgim yok ama okullu bir oyuncuymuş kötü değildir diye düşünüyorum. O değil de Birsen ısrarla "yayınlanacağı kanal henüz belli değil" diyor ama ben @evyapimibira'nın Star haberine güvenmek istiyorum. :(

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Kanalı hala netleşmediyse ortada kalp rafa kalkma ihtimali muhtemel.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
En uyduruk işlerin bile kanal bulduğu (ki ilk bölümü çekip kanala satma olayı daha önce defalarca yaşanmıştır) ortamda Binnur Kaya başta olmak üzere birçok ünlü ismin olduğu, TMC gibi köklü bir yapımcının imzasını taşıyan dizi rafa kalkacak aynen. :kiki: Bence çok sıkmayalım kendimizi analiz kasmaya çalışırken. :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Fikrimi belirtmem bazılarına bu denli nasıl "batıyor" gerçekten gülünç. Her yazdığımda kendine kendince bir pay çıkarmayı hak görmek de acınası. :( Benim kendimi sıktığım yok da bazılarının kendisini bir halt sanıp sözde yargı dağıtma konusunda kasma durumuna ise tarif edecek kelime bulamıyorum. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
En uyduruk işlerin bile kanal bulduğu (ki ilk bölümü çekip kanala satma olayı daha önce defalarca yaşanmıştır) ortamda Binnur Kaya başta olmak üzere birçok ünlü ismin olduğu, TMC gibi köklü bir yapımcının imzasını taşıyan dizi rafa kalkacak aynen. :kiki: Bence çok sıkmayalım kendimizi analiz kasmaya çalışırken. :A

Fikrimi belirtmem bazılarına bu denli nasıl "batıyor" gerçekten gülünç. Her yazdığımda kendine kendince bir pay çıkarmayı hak görmek de acınası. :( Benim kendimi sıktığım yok da bazılarının kendisini bir halt sanıp sözde yargı dağıtma konusunda kasma durumuna ise tarif edecek kelime bulamıyorum. :F
Allahım kaos :oley: @Alos @Angelica çekirdek verin gııu oradan:A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,335
Puanı
1,060
FOX'uma gelecek o zaman inşallah. :bhr: (Kanal halen belli değilmiş)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Allahım kaos :oley: @Alos @Angelica çekirdek verin gııu oradan:A
Kaos falan yok hayatım ortada. Sadece kendini bir halt sanan ve aslında hiçbir halt olmayanlara had bildirme var. Ben her konuya yorumumu yapıyor ve çıkıyorum. Asılsız iftiralarla beni yıldıracaklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar. E tabi zamanında saçmalıklarına, ego ve kibrine karşı sessiz kalmayıp hadlerini bildirdiğim için böyle çirkinleştiler, ne yaparsın insanoğlu çiğ süt emmiş. :F

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Arkadaşlar projenin genel hikayesini ve karakter analizlerini okudum, beğenmedim. Piyasadaki diğer işlerden farkı yok. TRT olmadı fakat Star ile bir anlaşma oldu. Sözlü mü yazılı mı bilmiyorum.

Tahminlerime göre "Gecenin Ucunda" iyi bir reyting ile başlarsa bu dizinin Star TV'deki akıbeti de netleşecek o zaman.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,286
Puanı
860
İlk bölümüne şans vericem umarım güzel bir iş çıkar devam ederim :Z