Osmanlı'da Eşcinsellik/Biseksüellik/Oğlancılık

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Tamam, onu diyorsun. Bu dediğimin çelişki olarak algınacağı için şu kısmı sonradan ekledim zaten.

"Keşke" ve "karşı olma" kavramlarını karıştırdık biraz, o yüzden birbirimizi anlamıyoruz tam :D

Cevap vermicem, felsefeye sokma beni şimdi :D

Cevap vermicem değil, cevap vermeyeceğim. Felsefeye değil ama dil bilgisine girelim istersen. ;)))));)))))))

Ve forum tarihinin en itici, en iğrenç, en öğğh mesajı yazılır. :A

Not: Ciddi değilim ha, şimdi tanımayan ciddi sanır. :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Cevap vermicem değil, cevap vermeyeceğim. Felsefeye değil ama dil bilgisine girelim istersen. ;)))));)))))))

Ve forum tarihinin en itici, en iğrenç, en öğğh mesajı yazılır. :A

Not: Ciddi değilim ha, şimdi tanımayan ciddi sanır. :D
Ciddi olmasa bile olmamıştan kurtulamazsın :(

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Evet, benden farklı oldukları için. :A
Neyseki daha Türkiye'de cinsiyetsizlik akımı yaygınlaşmadı. Ona karşı çıkarım :F
Benden farklı olana saygı duymak zorundayım, karşı çıkmıyorum o yüzden. Ama keşke eşcinseller de olmasa, feministler de olmasa, aşırı muhazakarlar da olmasa, ulusalcılar da olmasa, popo müzik dinleyenler olmasa... Bende keşke çok, onlardan birisi sadece :A

pop* müzik :F
Öfff o cinsiyetsizler ve "gender spectrum"cular beni bitiriyor. Hadi kendileri neyse de bir de bunlar çocukları da "cinsiyetsiz" yetiştirmeye çalışıyor. Geçen bir haber gördüm, çıldırdım. """Biyolojik olarak""" erkek olan bir çocuğu yarı-kız gibi yetiştirerek "cinsiyetsiz/nötr cinsiyetli" bir çocuk yetiştirdiklerini ve böyle yaparak ona iyilik yaptıklarını iddia ediyorlar. Çocuk büyüyünce kendi karar verecekmiş ne olacağına. Bu yaptıkları çocuğa ileride cinsiyet karmaşası yaşatmaktan başka bir şeye yaramaz.