Osman Sonant 'Nizam-ı Alem' Dizisinde! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,783
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
s-75d15f32889831374705d1f69d6e8399fa593025.jpg

'Nizam-ı Alem’in kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu!

Yapımcılığını Akli Film'in, proje tasarımını Emre Konuk'un üstlendiği, senaryosunu Serdar Özonalan'ın kaleme aldığı; başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Leyla Lydia Tuğutlu, Sevda Erginci ve Gürkan Uygun’un yer aldığı dizinin kadrosuna Osman Sonant dahil oldu.

'Fi' ve 'Ufak Tefek Cinayetler' gibi dizilerde rol alan Sonant, ay sonunda çekimlerine başlanacak olan dizide 'Andreas' karakterine hayat verecek.

'Nizam-ı Alem' yakında TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

Ask_101

Banlı
Reaksiyon puanı
54
Puanı
19
TRT Gibi bir kanalda ne işin var senin Osman? Yakışıyor mu hiç sana? Kendine yazık etmişsin.:(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,783
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dediğin doğru da nedense parayı çok verdiklerini de zannetmiyorum tabi doğru değildir de Akli Film'in kaç tane projesi var da bu kadar paraları verebiliyor :A tabi saçma biraz düşüncem hatta baya :A

Hay Sultan, Nizam-i Alem, Mevlana dizisi falan var. Bir dizi daha yaptı Ramazan ayında. :A Nereden buldular parayı bilmiyorum. :F

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
BAM'ı, Seksenler'i seviyorum. Yeni sezonda Tövbeler Olsun ve Çöp Apartmanı dizisini de izleyeceğim ama dönem dizilerinden emin değilim. :A
Ben tarih severim ama ben de bakmıyorum dönem dizileri Seksenler eskisi gibi olsa izlerdim de şimdi bakıp Sami'nin karısına sinir olmaya ne gerek var. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy