Osman Sınav'ın ATV İçin Hazırladığı Dizinin Adı Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1563439790430-png.69835

Osman Sınav'ın ATV için hazırladığı dizinin adı belli oldu!

Senaryosunu Murat Koca'nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yusuf Ömer Sınav'ın oturacağı ve yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği dizi geçtiğimiz aylarda öğrenilmişti.

Hazırlık çalışmaları devam eden dizinin 2019'da adı 'Yalnız Kurt' olarak duyurduğu dizi olduğu ortaya çıktı.

'Yalnız Kurt' yakında ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

O dizi iptal olmamış mıydı zaten, bu yeni diye biliyorum. :A
Böyle bir konu açılmış 2019'da.

Bilmiyorum da o dizi için Ulaş Tuna Astepe'nin adı geçmişti falan, rafa kalktı o zaman.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
Olabilir, hiç hatırlamıyorum ben bunu. :A Biraz bakayım, bulurum bir şeyler. :A
Yapımcısı ve başrolünden nefret ettiğim için aklımdan çıkamayan sayılı işlerden biri. :A Bir de yanılma ihtimalim yüksek de Faruk Teber'le de anlaştıklarını hatırlıyorum. :A

1563439790430-png.69835

Osman Sınav'ın ATV için hazırladığı dizinin adı belli oldu!

Senaryosunu Murat Koca'nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yusuf Ömer Sınav'ın oturacağı ve yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği dizi geçtiğimiz aylarda öğrenilmişti.

Hazırlık çalışmaları devam eden dizinin 2019'da adı 'Yalnız Kurt' olarak duyurduğu dizi olduğu ortaya çıktı.

'Yalnız Kurt' yakında ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş
İsmini degiştirseydi bari ya hep aynı isimleri kullanmak ne saçma bi şey valla

Sakarya Fırat'tan sonra beğenmiyorum Osman Sınav'ın dizilerini. Bundan da pek umudum yok açıkçası

Belki dizi aynı sadece o zaman rafa kaldırılmış şimdi ise kabul edilmiş yani o sezon atv'nin bütün dizileri iyi reyting alıyordu yeni dizilere gerek yoktu bu sezon yeni gelen 3 diziden 2 tutmadı Hercai final yaptı yani bu konuda iyi bir sezon geçmedi kanal, bu yüzden kabul etmiş olabilirler.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
Belki dizi aynı sadece o zaman rafa kaldırılmış şimdi ise kabul edilmiş yani o sezon atv'nin bütün dizileri iyi reyting alıyordu yeni dizilere gerek yoktu bu sezon yeni gelen 3 diziden 2 tutmadı Hercai final yaptı yani bu konuda iyi bir sezon geçmedi kanal, bu yüzden kabul etmiş olabilirler.
Olabilir, mantıklı. Zaten duyurulduğundan başka bir haber yok Birsen Altuntaş veya Ranini'nin hesabında. Mant

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛