OSM - Fav10 Ligi'nde 2. Sezon Tamamlandı!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 2. Sezon.jpg

Fav10 Ligi'nde 2. sezon tamamlandı!

Sizlerin katılımıyla Fav10 Ligi'nde 2. sezon resmen tamamlandı.

Lig Şampiyonu: Erzurumspor!

OSM - Fav10 Ligi'nin 2. sezon şampiyonu @Polat Şaşmaz'ın çalıştırdığı Erzurumspor oldu!

1.jpg

Kupa Galibi: Erzurumspor!

Erzurumspor, kupayı da müzesine götürmeyi başardı ve Fav10 Ligi'nin 2. sezonunun çifte kupalı şampiyonu oldu. Erzurumspor, finalde Altınordu'yu 2-1'lik skorla mağlup ederek kupayı müzesine götürdü.

2.jpg

En İyi Menajer: Polat Şaşmaz!

Erzurumspor'la hem lig şampiyonu, hem de kupa şampiyonu olmayı başaran @Polat Şaşmaz, menajer listesinin de zirvesinde yer almayı başardı.

3.jpg

Şimdi lig sonunda oluşan istatistiklere bakalım...

Puan Durumu:

Sırasıyla Erzurumspor, Ümraniyespor, Altınordu, Akhisarspor ve Eskişehirspor, ligi ilk 5'de bitirmeyi başaran takımlar oldular.

4.png

5.png

Menajer Listesi:

Menajer listesinin zirvesinde @Polat Şaşmaz yer alırken; onu sırasıyla @Araf, @Felon, @Turkuazz ve @Dosi takip etti.

6.jpg

7.jpg

(Lig devam ederken istifa eden @DarkLegenD, @xdragxx ve @UgrArks listede gözükmemektedir.)

Kadro Değeri:

İlk kez "transfer dönemi" sisteminin uygulandığı Fav10 Ligi'nde, kadro değeri açısından zirvede Ümraniyespor yer aldı. Ümraniyespor, 800 milyon barajını aşabilen tek takım oldu. Onu sırasıyla Erzurumspor, Eskişehirspor, Altınordu ve Keçiörengücü takip etti.

8.jpg

9.png

Galibiyet & Yenilmezlik Serileri:

10.png

Gol & Asist Krallıkları:

Gol krallığının zirvesinde Erzurumspor'dan Fati yer aldı.

Asist krallığının zirvesinde ise 11'er asistle; Ümraniyespor'dan Kumbulla, Erzurumspor'dan Fati ve Camavinga yer aldı.

11.png

Katılım gösterenlere, her hafta yorumlarıyla destek olanlara teşekkürler. Belli bir süre ara verdikten sonra üçüncü sezonda görüşmek üzere...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Baya iyi bir sonuç almışım. Kendimden beklemiyordum :A
Başlarda çok iyi odaklanmıştım ama sonra sıkılma sürecim başladı ama sonlara doğru yine odaklanabildim :A

Eline sağlık ortağım @Sherlock
Ve son kez tekrar tebrikler @Polat Şaşmaz :A 3. Sezonda yine kazanırsın :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Eskiden sanki daha yükske veriyordu bir de sen iki kupa aldın. Ben bu oyunu 2 yıl önce civarı oynayıp bırakmıştım. Daha yüksek jeton veriyor diye hatırlıyorum.
Bana da 76+5 verildi yani 81
5 menajerlik 3000 geçti diye ama 76 dikkat etmedim. Talep et dedi ettim :A