OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | Kura Çekimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Google'a "Brighton & Hove Albion" yazıyorum, "Brighton & Hove Albion'da koronavirüs şoku!", "Brighton'da koronavirüse rastlanan futbolcu sayısı 3'e çıktı" gibi haberler çıkıyor. Takımın haberleri bile şanssız. :)

Siyagriyus

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
6
Puanı
4
Çağlar söyüncünün yanıma merih demiralımız yok mu be aga?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
transfermiş yeni fark ettim o benim oyuncum değil yalnız Brighton & Hove Albion bu takımın oyuncusu benim en değerli oyuncum
Danny Ings

Santrafor
Senin takımla kafa kafaya benim takım. Her ne kadar puan farkı olsa da, sıralama olarak yakın, değer olarak yakın ve muhtemelen çekişmeli geçer maçımız. :)

• Beğendim
Reactions: Felon

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
zamanında çalıştırdığım takımlar

as1.png

• Beğendim
Reactions: bazinga

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Takımlar şu şekilde oluştu:

YBKfY0.png

Kısaca sonraki süreci anlatayım...

Ligi kuracağım, buradan ligin kodunu ve oyundaki kullanıcı adımı paylaşacağım. Lig kodu ile lige katılma talebi gönderecekseniz, gönderirken burada çıkan takımı seçmeniz ve bana kullanıcı adlarınızı söylemeniz önemli.

Teşekkürler, başarılar. :A

@Araf @DarkLegenD @Sherlock @MEnes @bazinga @Turkuazz @mesmeso61 @Tolstoyevski @xdragxx @Siyagriyus @sokak sanati @batuhankaralar @emreemreu @secquin @Polat Şaşmaz @Felon

Kağıt üzerinde oldukça zorlu bir lig mücadelesi bizi bekliyor ama hayırlısı olsun diyelim :A Kura çekimi yorucu geçti biraz, emeğine sağlık :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Geçmişim böyleymiş, 8 sene sonra geri dönüyorum. Bazı sezonları oynadığımı hiç hatırlamadım. Alıp bırakmışım herhalde. :A FF Online Futbol Ligi'nde bir şampiyonluk, bir ikincilik. Fakat Lecce sezonuna daha yakın hissediyorum nedense. :A

1589232037999.png

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Geçmişim böyleymiş, 8 sene sonra geri dönüyorum. Bazı sezonları oynadığımı hiç hatırlamadım. Alıp bırakmışım herhalde. :A FF Online Futbol Ligi'nde bir şampiyonluk, bir ikincilik. Fakat Lecce sezonuna daha yakın hissediyorum nedense. :A

Ekli dosyayı görüntüle 81561

Hocam, Karabükspor ile olağanüstü başarılar yaşadığınızı görüyorum. :A Aynısını yeni takımınız ile, Premier Lig arenasında tekrarlayabilecek misiniz? :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Wast Ham ile daha önce oynamış ve şampiyon olmuşum galiba. Kendime güvenim arttı ama boş lig kovaladığım çok oldu öyle bi ligde de şampiyon olmuş olabilirim:A

2020-05-12 00.33.18.png

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Senin bu oyunu bu kadar çok oynamış olman şaşırttı, yarışacak bir şey olunca kaçırmamışsın. :A

Okulda iş yerinde ve arkadaş ortamında hep lig kurduk. Dışlanmamak için malesef katılıyordum hiç bir futbol bilgim olmamama rağmen. Başarı elde edince durduramadım kendimi.:A

• Güldürdün
Reactions: bazinga
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...