OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | Kura Çekimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Doğru tabi, yardım edip dua almanın zararı yok kimseye sonuçta. :D

Kime göre neye göre zaman kaybı, bana göre değil... :A Elder Scrolls Online adlı oyun verdiğim tüm zamanı sonun kadar hak eden ve bundan tek bir dakika bile pişman olmadığım bir DESTAN'dır. :A
Hayattan kopuyorsun ya, işte zaman kaybı olan o. Gerçi virüs zamanlarında olduğu için zaman kaybı olsa da bir şey ifade etmiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Hayattan kopuyorsun ya, işte zaman kaybı olan o. Gerçi virüs zamanlarında olduğu için zaman kaybı olsa da bir şey ifade etmiyor. :A
Her zaman hayatın içinde aktif olacak değiliz ya, biraz da salsınlar bizi kafamız rahat takılıp oyun oynayalım. :A E tabi bir de şu dönemde çok da önemli değil dediğin gibi. Normal zamanlarda da yine oyun oynarım ama bu kadar vakit ayırmak çok mümkün olmuyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Her zaman hayatın içinde aktif olacak değiliz ya, biraz da salsınlar bizi kafamız rahat takılıp oyun oynayalım. :A E tabi bir de şu dönemde çok da önemli değil dediğin gibi. Normal zamanlarda da yine oyun oynarım ama bu kadar vakit ayırmak çok mümkün olmuyor. :A
Gerçi sen mühendissin artık, yeterince aktif bir hayatın vardır. Arada asosyal olmak senin de hakkın. Hayattan kopmak da iyi olabiliyor bazen ve bu da dizilerden, filmlerden ve oyunlardan geçiyor genelde. Kitabı da eklemeyi unutmayalım tabii. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Gerçi sen mühendissin artık, yeterince aktif bir hayatın vardır. Arada asosyal olmak senin de hakkın. Hayattan kopmak da iyi olabiliyor bazen ve bu da dizilerden, filmlerden ve oyunlardan geçiyor genelde. Kitabı da eklemeyi unutmayalım tabii. :A
Daraldığım ve kendime zaman ayırmak istediğim zamanlar oluyor tabi, dediğin gibi arada asosyallik benim de hakkım. :A O dediğin şeyler olmasa çekilmez bir hal alırdı bu hayat... Kitap çok şaapmıyorum ama kendi açımdan onlara manga ve animeleri ekleyeyim... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Çok güzel ve heyecanlı bir kura çekimi olmuş. Sırasıyla gittim o heyecana ortak olmak için. güzel muhabbetler dönmüş😊
@Sherlock Bey, sizin kura çekiminize denk gelmedim (b)

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Çok güzel ve heyecanlı bir kura çekimi olmuş. Sırasıyla gittim o heyecana ortak olmak için. güzel muhabbetler dönmüş😊
@Sherlock Bey, sizin kura çekiminize denk gelmedim (b)

Teşekkürler Dosi hanım, elimizden geldiğince organize etmeye çalıştık bu önemli kura çekimini. :A Dün pek göremedik sizi, siz de olsanız güzel olurdu. :A

Ekli dosyayı görüntüle 81521

Sıradaki isim @Sherlock oluyor, uzun yıllardır herhangi bir takım çalıştırmayan ve futbol camiasına geri dönüş yapacak olan Sherlock, hocalığa geri dönüş yaptığı takıma ilk iş olarak Ömer Bayram'ı transfer edeceğini açıklamıştı...

Hocam, sizdeyiz... @bazinga

Buradayım Dosi hanım. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Teşekkürler Dosi hanım, elimizden geldiğince organize etmeye çalıştık bu önemli kura çekimini. :A Dün pek göremedik sizi, siz de olsanız güzel olurdu. :A

Buradayım Dosi hanım. :A
Biraz kafa dinledim. Geçen hafta forum çok yordu beni :A bu haft sakin takılacağım :A

2 kerede kontrol ettim bulamamıştım :A
Eee memnunmusunuz takımınızdan? :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Değerli yorumcu ekibimiz @MasacRE, @Bully, @Maskeli Fedai ve @The_Erinch'ten kura yorumu bekliyoruz. :A

TYC0CQ.jpg
Emeklerine sağlık kardeşim, konudaki yorumları da keyifle takip ettim. :A

Pırıl pırıl bir ekip, başarılar diliyorum herkese. :A

• Harika

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Emeklerine sağlık kardeşim, konudaki yorumları da keyifle takip ettim. :A

Pırıl pırıl bir ekip, başarılar diliyorum herkese. :A

Teşekkür ederim kardeşim, tam bir futbol duayeni olan ve yıllardır futbol camiasının içerisinde yer alan senden onay aldıysak bu iş olmuş demektir zaten. :A

Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum hocam, umuyorum pırıl pırıl bir lig olur. :A Değerli yorumcumuz Ahmet Çakar, sizlere bir şey göstermek istiyormuş hocam...

iu3V9Z.jpg

@MasacRE @Maskeli Fedai

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Teşekkür ederim kardeşim, tam bir futbol duayeni olan ve yıllardır futbol camiasının içerisinde yer alan senden onay aldıysak bu iş olmuş demektir zaten. :A

Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum hocam, umuyorum pırıl pırıl bir lig olur. :A Değerli yorumcumuz Ahmet Çakar, sizlere bir şey göstermek istiyormuş hocam...

iu3V9Z.jpg

@MasacRE @Maskeli Fedai
images

• Güldürdün
Reactions: Bully and Sherlock

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

iu3V9Z.jpg

@MasacRE @Maskeli Fedai
Hahahaha :A Yapmışsın yine şovunu :A

Ben teşekkür ediyorum Enes hocam, pırıl pırıl bir lig olacağından hiç şüphem yok :A Konuları itinayla takipte olacağım, arada sıvamaya geliriz bizim ekiple :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hahahaha :A Yapmışsın yine şovunu :A

Ben teşekkür ediyorum Enes hocam, pırıl pırıl bir lig olacağından hiç şüphem yok :A Konuları itinayla takipte olacağım, arada sıvamaya geliriz bizim ekiple :A

Senin için yiğidim, sıva dedin sıvadık. :A

Bekliyoruz, sizsiz olmaz zaten. :A @MasacRE @Maskeli Fedai

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...