Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kura.jpg

Milyonların takip edeceği, herkesin büyük bir merakla ekranlarının başına kilitlendiği kura çekimimize hoş geldiniz...

Sistemi kısaca anlatayım; ben katılacak kişiler arasından random olarak birini seçeceğim, @Araf ise bu işlemin aynısını takımlar bazında yapacak. Böylece forum şartları içerisinde hem canlı, hem de şeffaf bir kura çekimi yapmış olacağız.

Hem kişiler tarafında, hem de kulüpler tarafında her bir kişiyi ve kulübü birer rakam temsil edecek.

Rakamları random olarak; şu site üzerinden belirleyeceğiz.

(Örnek: Ben 2 rakamını seçtim, 2=batuhankaralar; ardından @Araf 5 rakamını seçti, 5=Giresunspor. Batuhankaralar=Giresunspor olmuş olacak)

Herkese bol şanslar...

NUMARALAR:

Kura Numaralar.png

SONUÇLAR:

Sonuclar.png

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Ya harbiden mi? :D TS'li olarak bir kez daha kurada şansımızın olmadığını göstermiş olduk.

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bir kişi daha olsaydı eğer, tam kadro olacaktık. Yine de iyi katılım sağladık. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Takımların performansları hakkında hiç bir fikrim yok ama 11 veya 18 numara isim olarak ilgi alanımda :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Öncelikle bu kura çekiminde bana eşlik edecek olan sevgili @Araf hocama hoş geldiniz diyorum, geçtiğimiz sefer bizlere eşlik eden @bazinga'ya selam olsun. Kendisi şu an saraydan kazandığı paralarla tatil yapıyor, tahminimizce Maldivler semalarında. :A

Evet, başlıyoruz...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Öncelikle bu kura çekiminde bana eşlik edecek olan sevgili @Araf hocama hoş geldiniz diyorum, geçtiğimiz sefer bizlere eşlik eden @bazinga'ya selam olsun. Kendisi şu an saraydan kazandığı paralarla tatil yapıyor, tahminimizce Maldivler semalarında. :A

Evet, başlıyoruz...
UEFA genel sekreteri giorgio Marchetti :F @Araf

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sıradaki rakam 11 oluyor, yani @xdragxx hocamız. Kendisi en son Belçika milli takımını çalıştırmıştı ve kendisini kanıtlamak için TFF 1. Lig'i tercih ettiğini söylemişti. Söz şimdi @Araf hocamızda...

11.png

• Beğendim
Reactions: xdragxx
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...