OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Haklısın adam da aldım ama ben de artık insan ticaretine dönüştürdüm, al sata döktüm işi iyice. :A Ana kadrom az çok belli yani. :A
Transfer listesini boşalta boşalta transfer edecek adam bırakmadınız ama, o bir gerçek. Transfer etmek için listeye giriyorum, bir bakıyorum, oyuncu transfer edilmiş. :)

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
pompyden açıklama sakat oyuncumu new castle maçını yetiştirmek manchester city galibiyeti önemliydi hedef derbilere yenilgisiz gitmek @Dosi

• Beğendim
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Iniesta'yı transfer etmeyi düşünüyordum da, gücü çok yüksek, superstar kıvamında bir oyuncu haline geldi ama böyle de hile yapmışım gibi geliyor. Bu yüzden Modric'i elde tutmaya karar verdim. Şu anda kötü oyun ortaya koyuyor da, toparlar belki. Daha iyi oyuncu gelene kadar Modric'i elde tutmaya devam ederim. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Iniesta'yı transfer etmeyi düşünüyordum da, gücü çok yüksek, superstar kıvamında bir oyuncu haline geldi ama böyle de hile yapmışım gibi geliyor. Bu yüzden Modric'i elde tutmaya karar verdim. Şu anda kötü oyun ortaya koyuyor da, toparlar belki. Daha iyi oyuncu gelene kadar Modric'i elde tutmaya devam ederim. :)
zaten herkes güçlü @Araf

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Juventus’la dostluk maçı oynayabiliyor musunuz, yoksa kilitli mi? Ona göre kampa gideceğim. :A @Tolstoyevski @DarkLegenD
İşim olduğu için 4-5 saat boyunca eve gelemedim, böylelikle taktiksiz ve dizilişsiz maça çıktım ve yenilerek elendim. :A Yani şunu diyeceğim, gelin artık şike yapalım. :A İstediğiniz adam varsa en ucuzdan teklif verin bana, kupayı alalım. :A (hemen sahiplendim kupayı) @Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski zaten 3 maç kaldı, ne yapacaksın 90'lık adamları. :A Paran yoksa ben senden alayım, sonra sen benim yüksek adamlara teklif ver. :A (organize şike)
Gaza geldim bir an gözüm döndü ama reddet en iyisi zira transfer şikesinden ban filan verecekleri tutar hiç gerek yok yüzdük yüzdük alnımızın akıyla geldik, kara leke damgalanmasın şimdi :A

Elenince tamamen bitmiyor mu olay? Senin futbolcularla ne işin var ki? :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Gaza geldim bir an gözüm döndü ama reddet en iyisi zira transfer şikesinden ban filan verecekleri tutar hiç gerek yok yüzdük yüzdük alnımızın akıyla geldik, kara leke damgalanmasın şimdi :A

Elenince tamamen bitmiyor mu olay? Senin futbolcularla ne işin var ki? :A
Onu ben de düşünmüştüm ama normâl değerinden satayım bari, ondan bir şey çıkmaz. :A Aslında @Sherlock 'un daha çok ihtiyacı var bu olaya. Barcelona'nın dozer gibi takımı var, ezer geçer. :A

Bitmiyor, hâlâ oyuncu geliştirebiliyorum, alıp satabiliyorum, kaşife de gidebilirim. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Onu ben de düşünmüştüm ama normâl değerinden satayım bari, ondan bir şey çıkmaz. :A Aslında @Sherlock 'un daha çok ihtiyacı var bu olaya. Barcelona'nın dozer gibi takımı var, ezer geçer. :A

Bitmiyor, hâlâ oyuncu geliştirebiliyorum, alıp satabiliyorum, kaşife de gidebilirim. :A
Oynayacağın maç yoksa oyuncu alım satımı olunca ne geçiyor ki ele yani amaç ne neden devam ettiriyorlar :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İşim olduğu için 4-5 saat boyunca eve gelemedim, böylelikle taktiksiz ve dizilişsiz maça çıktım ve yenilerek elendim. :A Yani şunu diyeceğim, gelin artık şike yapalım. :A İstediğiniz adam varsa en ucuzdan teklif verin bana, kupayı alalım. :A (hemen sahiplendim kupayı) @Tolstoyevski

Bu fikir son derece aklıma yattı aslında, listeye koyduğum adamların satılmasının ardından Bayern Münih topçularını güzelce bir analiz edeyim. :A Fav10'a uluslararası arenada ilk kupasını kazandırmalıyız. :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Üç kişiyiz, birbirimizle bir türlü eşleşmedik, oyun kasti olarak mı yaptı anlamadım ki. :A Ben bütün hesaplarımı @Tolstoyevski'nin takımı Leipzig ile eşleşmek üzerine yapmıştım. :A Barcelona kadro değeri olarak ilk üçte yer alıyor sanırım, benim de önümdeler. Geçemedim önlerine. :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...