OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 83934

@MEnes'in menajerliğini üstlendiği Tottenham Hotspur takımında Corona virüsü tespit edildi ve bu virüs gelen bilgiye göre Çin'den değil, Meksika'dan geldi.

@batuhankaralar, @bazinga, @DarkLegenD, @emreemreu, @Felon, @MEnes, @mesmeso61, @Polat Şaşmaz, @secquin, @Sherlock, @Siyagriyus, @sokak sanati, @Tolstoyevski, @Turkuazz, @Dosi, @pompy.

Dün ben de farkettim. Bu espriyi yapacaktım ama sonra vazgeçtim. :D

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dün ben de farkettim. Bu espriyi yapacaktım ama sonra vazgeçtim. :D
Transfer ettiği sırada bu espriyi yapmıştı aslında kendisi, hatta bir de bir oyuncu transferi olmuştu bir takıma gerçekten Corona virüsüne yakalanan bir oyuncu ama takımını incelerken çok göze batıyor, fotoğrafını çekip yayınlamak istedim. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Transfer ettiği sırada bu espriyi yapmıştı aslında kendisi, hatta bir de bir oyuncu transferi olmuştu bir takıma gerçekten Corona virüsüne yakalanan bir oyuncu ama takımını incelerken çok göze batıyor, fotoğrafını çekip yayınlamak istedim. :D
ben mecburen panik satışı yaptım @Araf totenham korkutuyor beni bordeaux 32 milyonu kalmış her halde biraz ucuza yollayın bilgisayarda para kalmamış @Araf on üç milyon kar ettim @Araf

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
bir forvettide olmadı transfer listesinde bir virüs adı daha var @Araf

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Messi'yi oynata oynata formunu düşürmüş. Chelsea maçında oynatmaması gerekiyor @MEnes'in Messi'yi. Çok iyi kadrosu olsa da, beş puan fark atmışsın. :D
Messi takımına uyumluluk sağlayamadı :A lig uzun daha çok maç bulunuyor 5 puan kapanmayacak fark değil aslında başka takımların da sıralamada iyi puanları almaları ligi karıştıracaktır :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Messi takımına uyumluluk sağlayamadı :A lig uzun daha çok maç bulunuyor 5 puan kapanmayacak fark değil aslında başka takımların da sıralamada iyi puanları almaları ligi karıştıracaktır :A
Uyum sağladı da, arada oynatmaması gerekiyor. Formdan düşüyor sürekli oynayınca ve bu arada, kadro rotasyona müsait olmalı. Senin yine fazla oyuncun var ve biraz daha derinleştirdiğin zaman sakatlanma ya da kart görme riskinde yerine başka iyi oyuncuyla doldurabilirsin. :D

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Uyum sağladı da, arada oynatmaması gerekiyor. Formdan düşüyor sürekli oynayınca ve bu arada, kadro rotasyona müsait olmalı. Senin yine fazla oyuncun var ve biraz daha derinleştirdiğin zaman sakatlanma ya da kart görme riskinde yerine başka iyi oyuncuyla doldurabilirsin. :D
bordeaux nun başkanı kim 34 23 77 ye toplamda adam alan benim adamları neden almadı @Araf

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...