OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1590226960035.png

En yüksek güncel kadro değerleri.

@batuhankaralar, @bazinga, @DarkLegenD, @emreemreu, @Felon, @MEnes, @mesmeso61, @Polat Şaşmaz, @secquin, @Sherlock, @Siyagriyus, @sokak sanati, @Tolstoyevski, @Turkuazz, @Dosi, @pompy.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Plan yapıyorum, planımı bozuyorsunuz sürekli. Bir de tam transfer edeceğim esnada transfer ediyorsunuz. :A

Bir de ne gerek var senin daha transfer etmene? 350 milyon euro kadro değerin var, Allah'tan kork artık. :A

Joao Felix'i transfer edip, oyuncuyu bilmediğini söylüyor. Bir sürü oyuncun var zaten, gerek yok transfer etmene artık. Şuraya bak, superstar transfer edip, üstüne satıp, tekrar oyuncu almaya çalışıyor. Arşa çıkmaya çalışıyorsun sanırım. :A
Rakiplerle boy ölçüşmek için mücadeleye devam etmek zorundayız. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Rakiplerle boy ölçüşmek için mücadeleye devam etmek zorundayız. :A
Hedefin sanırım @MEnes ve @Turkuazz'ın önüne geçip, en değerli kadro haline gelmek. @Turkuazz da bu sabah Kompany ile Banega'yı transfer etti ve detaya inmiyorum daha fazla, söylemekten sıkıldım. Adamın zaten iyi kadrosu var, arşa çıkarmaya çalışıyor. :A

Superstar kadro, yarısından fazlası 90 üstü. Taş yiyelim biz taş. Menajeri olmayan Liverpool'dan Salah'ı da alıyor, düşün. :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz and MEnes

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hedefin sanırım @MEnes ve @Turkuazz'ın önüne geçip, en değerli kadro haline gelmek. @Turkuazz da bu sabah Kompany ile Banega'yı transfer etti ve detaya inmiyorum daha fazla, söylemekten sıkıldım. Adamın zaten iyi kadrosu var, arşa çıkarmaya çalışıyor. :A

Superstar kadro, yarısından fazlası 90 üstü. Taş yiyelim biz taş. Menajeri olmayan Liverpool'dan Salah'ı da alıyor, düşün. :A
Manchester United başka bir evrene ait takım haline geldi maalesef. Bugünkü maçta Allah yardımcımız olsun. :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz and Araf

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Araf

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@bazinga'yı da al yanına, birlikte mültecilere de el atın, hazır insan ticaretine başlamışken. :A

multecileri-yunanistan-a-tasiyan-insan-kacakcisi-ozcan-karli-tutuklandi_f8751.png

Sayın adminden son derece rahatsızım, kendisi benim için İngiliz polisini devreye sokacağını söylüyordu... Benden beter insan ticareti yapmaya başladı, sarayda kirli işler dönüyor... FM’de kazandığı paraları burada harcamanın yolunu falan buldu herhalde insan ticaretine ek olarak. :A @bazinga

• Güldürdün

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Bir ara transferde takım suskundu ama oyuncuları sonrasında aldık,bu arada almak istediğim bir oyuncuyu başka takıma kaptırdık transfer parası yetişmedi :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Parantez içi reisi devreye sokacaktım ama umutlarınızı kırmamak adına kendimi frenliyorum. :A @Tolstoyevski

Kasa bugün zengin, 98M var, ver bakalım güçsüz topçularını. :A

Parantez içi reis, cümlemi yazdıktan sonra benim de aklıma geldi ama kendime hakim oldum ve eklemedim kendisini cümlenin sonuna. :A Barcelona ile başa baş duruma geldik, baksanıza özel antrenman falan açmış mı, açtıysa açalım bir tur. :A

Oh maşallah, pazardaki mültecileri toplayabilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Parantez içi reis cümlemi yazdıktan sonra benim de aklıma geldi ama kendime hakim oldum ve eklemedim kendisini cümlenin sonuna. :A Barcelona ile başa baş duruma geldik, baksanıza özel antrenman falan açmış mı, açtıysa açalım bir tur. :A

Oh maşallah, pazardaki mültecileri toplayabilirsin. :A
yedek kaleci aldım sakatlığa karşı ne olur olmaz üç kaleci olsun dedim juan musso istekli olacaklar isteksizler gider @Sherlock sağ beke ve sol beke uyarı olsun @Sherlock

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu arada crystal palace takımı transfer listesini karmaşaya dönüştürmüş federasyon bütçe araştırmasını yapmalı :A
Piyasadaki bütün futbolcuları özellikle alıyorsun değil mi sen? Transfer listesine bakıyorum, bütün futbolcuları Manchester United silip süpürmüş oluyor. İhtiyacın olmadığı halde alıyorsun nasıl bir bütçen varsa. :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Piyasadaki bütün futbolcuları özellikle alıyorsun değil mi sen? Transfer listesine bakıyorum, bütün futbolcuları Manchester United silip süpürmüş oluyor. İhtiyacın olmadığı halde alıyorsun nasıl bir bütçen varsa. :A
chelsea yi aldığımda az bütçesi vardı lampard ne yaptıysa artık @Araf

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...