OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 25-31 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bilgisayara da yenilirsem vay halime :A
Sonuç gelmeden balkonumda dondurma keyfi yapayım. Yılın ilk sımsıcak havası :Z keyfim bozulmadan keyfime bakayım :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Keith Long

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@pompy mesajlarıma sinir bozucu yerine diss at. Sakinleştirir belki :A @Araf 'a diss atma o bozuluyor :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1590763571167.png

Al işte @sokak sanati, yenilmişim. Bir de korkuyordun, manipüle ettiğimi söylüyordun. 10 kişiyle bile yenememişim.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@sokak sanati çok ciddiye alıp, savunma ağırlıklı bir maç ortaya koymuş. Hücum ağırlıklı olarak oynayan adam, savunma ağırlıklı oynamış şimdi. 4-3-3 oynayan adam, 5-3-2 oynamış. İki kapalı takımdan da çok iyi bir maç çıkmazdı, en fazla bir gol atılırdı, öyle de oldu. Berabere de bitebilirdi, bir farkla yenildim. Sağlık olsun, sonuç olarak yenildik.

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çok atak yaptık ama 1 gol atabildik kötü sonuç.:( Birde kırmızı yedik..
Eski taktik ile oynasam yenilirdim.:A
Yenilmezdin belki ya da yenilirdin, bilemem. Yalnız çok ciddiye aldığın ortada. Belki ben hücuma yönelik oynasam sonuç farklı olurdu. Ben de seni fazla ciddiye aldım, sonuç budur. :D

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yenilmezdin belki ya da yenilirdin, bilemem. Yalnız çok ciddiye aldığın ortada. Belki ben hücuma yönelik oynasam sonuç farklı olurdu. Ben de seni fazla ciddiye aldım, sonuç budur. :D

Senin taktiğini görmek için müracaat ettim sana göre taktik yaptım.:A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Senin taktiğini görmek için müracaat ettim sana göre taktik yaptım.:A
Ben casus göndermeyi sevmiyorum, hile gibi geliyor. Bu yüzden taktiğimi yapıp beklemeye başladım sadece. Bu arada casus yollamış olman da yine ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Başka hiç kimseyi bu kadar ciddiye alırken görmedim, abarttın. Hadi ben ciddiye alırım; yükselen bir takımsın ve kadro değeri bakımından iyi bir takımsın da, sen biraz fazla ciddiye aldın. :A

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben casus göndermeyi sevmiyorum, hile gibi geliyor. Bu yüzden taktiğimi yapıp beklemeye başladım sadece. Bu arada casus yollamış olman da yine ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Başka hiç kimseyi bu kadar ciddiye alırken görmedim, abarttın. Hadi ben ciddiye alırım; yükselen bir takımsın ve kadro değeri bakımından iyi bir takımsın da, sen biraz fazla ciddiye aldın. :A

Yok herkese yolluyorum casus. Bir tek sana değil. Karşı takım ne planlıyor görmek hakkım :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...