OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 25-31 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
4 5 tane süper star vardı geri kalan yedekleri koymuş. :A O 15 kişi eskide kalmış şuan 19 20 kişilik rotasyonu var adamın. :A
Gerçi bugün baktığımda 16 kişi olmuştu, demek daha da artırmış. Şampiyonluk yarışına girdiği için kupa maçında oyuncularını heba etmek istememiştir. Mantıklı bir tercih. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Gerçi bugün baktığımda 16 kişi olmuştu, demek daha da artırmış. Şampiyonluk yarışına girdiği için kupa maçında oyuncularını heba etmek istememiştir. Mantıklı bir tercih. :A
Aynen öyle lige odaklanmış tamamen, kupa maçını çok önemsememiş. Ama ben 2 kulvarda birden potadayım ve bırakmaya niyetim yok... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şimdi baktım da uygun bir lig bulamadım, en iyisi dinlenmek biraz daha :A İos’daki uygulamadan hesaptan çıkamıyorum bu arada, sildim sildim yükledim ama yok. Yeni hesaba geçiş yapamadım, mecburen PC’den girmek zorunda kalınıyor ama onda da heyecanı kalmıyor maç oynanınca hemen gösterdiği için gggbm tablosunu. :(
Direkt Bundesliga’ya mı dalsak ne yapsak, turnuva bulunamıyor oyunda. :A @DarkLegenD

Dediğin durum için ben de bir bakayım, hiç başka hesapla oyuna girme ihtiyacı duymadığım için bahsettiğin tarzda bir sorun yaşamadım. :A
Şampiyonlar Turnuvası oynamayacak mıyız? :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Hafıza ve ayarlardan komple sildim oyunu, geri yükleyince yine aynı hesapla açıldı. Son Çare belki maili telefondan komple kaldırmak ama o da çok uğraştıracak ve işe yaramayabilir. :A

Ligde Leipzig için 150 jeton istiyorlar, benim 50 jeton filan kalmış. Premier Lig bitene dek uzun soluklu liglere bulaşmayayım hiç, daha başlayıp da devamını getiremediğim FM olayı duruyor :A

Birden çok hesap açıp, ondan ona transfer yapılmasın diye zorlaştırmışlar sanırım. :A Kesin ve net bir çözüme denk gelemedim, ilginç gerçekten. :A

Bir kaç kere gir çık yaparsan, alınmamış ve coin gerektirmeyen bir taneye denk gelebilirsin. :A

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Arsenal'i de yerinden edeceğiz, herkesin içi rahat olsun... :A
Hem lig için hemde kupa için yeterli düzeyde rotasyonumuz mevcut.Amacımız tüm kupaları almak.Bu yüzden her maçtan önce futbolcularımıza bol bol çiğ et yediriyoruz.Maç başladığında adeta boğ gibiler 😂😂😂

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hem lig için hemde kupa için yeterli düzeyde rotasyonumuz mevcut.Amacımız tüm kupaları almak.Bu yüzden her maçtan önce futbolcularımıza bol bol çiğ et yediriyoruz.Maç başladığında adeta boğ gibiler 😂😂😂
Seninle olan maçımıza kadar puan kaybı yapmayacağız ve çılgın bir şekilde o maça hazırlanacağız... :A Artık sözler söylendi ve işler geri dönülemeyecek noktaya ulaştı... Bundan sonra kimse güvende değil... :A

• Güldürdün
Reactions: secquin
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...