OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 25-31 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
armaniye sokağa çıkma yasağı koyduk takıma eğlence yasağı koyduk di maria için penaltı atması diagne yi getirdik adamın içinden gomis çıktı @sokak sanati @Turkuazz
@Dosi

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 14. Hafta (28 Mayıs) Toplu Sonuçlar | Kupa'da Son 16 Turu:

Son16 Toplu Sonuçlar - 1.png

Son16 Toplu Sonuçlar - 2.png

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski tenha bir turnuva bulup, Leipzig'e çökmek için ne bekliyorsun? :A
Şimdi baktım da uygun bir lig bulamadım, en iyisi dinlenmek biraz daha :A İos’daki uygulamadan hesaptan çıkamıyorum bu arada, sildim sildim yükledim ama yok. Yeni hesaba geçiş yapamadım, mecburen PC’den girmek zorunda kalınıyor ama onda da heyecanı kalmıyor maç oynanınca hemen gösterdiği için gggbm tablosunu. :(

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Şimdi baktım da uygun bir lig bulamadım, en iyisi dinlenmek biraz daha :A İos’daki uygulamadan hesaptan çıkamıyorum bu arada, sildim sildim yükledim ama yok. Yeni hesaba geçiş yapamadım, mecburen PC’den girmek zorunda kalınıyor ama onda da heyecanı kalmıyor maç oynanınca hemen gösterdiği için gggbm tablosunu. :(
kaleciye yılmaz vurallık yapıcam yakında @Tolstoyevski

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Direkt Bundesliga’ya mı dalsak ne yapsak, turnuva bulunamıyor oyunda. :A @DarkLegenD

Dediğin durum için ben de bir bakayım, hiç başka hesapla oyuna girme ihtiyacı duymadığım için bahsettiğin tarzda bir sorun yaşamadım. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Direkt Bundesliga’ya mı dalsak ne yapsak, turnuva bulunamıyor oyunda. :A @DarkLegenD

Dediğin durum için ben de bir bakayım, hiç başka hesapla oyuna girme ihtiyacı duymadığım için bahsettiğin tarzda bir sorun yaşamadım. :A

Hafıza ve ayarlardan komple sildim oyunu, geri yükleyince yine aynı hesapla açıldı. Son Çare belki maili telefondan komple kaldırmak ama o da çok uğraştıracak ve işe yaramayabilir. :A

Ligde Leipzig için 150 jeton istiyorlar, benim 50 jeton filan kalmış. Premier Lig bitene dek uzun soluklu liglere bulaşmayayım hiç, daha başlayıp da devamını getiremediğim FM olayı duruyor :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yedek kadro çıkmış adam. Ben de kızdım ve neredeyse as kadro çıktım diyebilirim. İntakımı bir şekilde almış ve kupadan saf dışı etmiş oldum. :A
Gerçi kadronun çok fazla alternatifi yoktu. Her şeye rağmen yine as kadroyla çıkmış olmalı. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...