OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 29 Haziran - 5 Temmuz Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Lionel Messi, İstanbulspor'da!

Ekli dosyayı görüntüle 89158

Messi'yi ait olduğu yere, şanlı İstanbul'umuza getirdik... Bir hayırlı olsun varsa alırız. :A Kendisine İstanbul'u adaşım @MEnes gezdirecek...

@Araf @batuhankaralar @DarkLegenD @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg @bazinga @emreemreu @Siyagriyus
Kralım'a İstanbul'u öyle bir anlatacağım ki tarih böyle bir sıva görmemiş olacak... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tüm takımı satmak gerekirdi ozaman. Aman yok boşver :A
Futbol sayın 17 ise problem yok 14-15 olanların işi zor benim 15 idi galiba şimdi Messi’yi alsaydım rotasyon ihtimali kalkardı hayırlısı oldu. :A

Transfer dönemi ne zaman kapanacak?

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Futbol sayın 17 ise problem yok 14-15 olanların işi zor benim 15 idi galiba şimdi Messi’yi alsaydım rotasyon ihtimali kalkardı hayırlısı oldu. :A

Transfer dönemi ne zaman kapanacak?
Şimdi saydım 20 kişi :A 3 tane satışa koymuşum.
Kadro değeride 46.7 M :A
3ü satıldıktan sonra alım yaparım. 2 futbolcu eder :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bizim eksiklikler ne peki futbol dedektifliğine başladığına göre :A :eek:
@xdragxx ilk gün OSM boşladığı için radarımdaydı. Takımını geç aldı. Onun kafasına vura vura OSM'ye odaklanmasını sağladım :A

Oha senin forvet daha da kötü :eek:
Ya nasıl 3 tane kalabiliyor? Bana yeterli forvetin yok satışa koyamazsın gibi mesajlar gelmekte :eek: yapamıyorum ben genelde

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@xdragxx ilk gün OSM boşladığı için radarımdaydı. Takımını geç aldı. Onun kafasına vura vura OSM'ye odaklanmasını sağladım :A

Oha senin forvet daha da kötü :eek:
Ya nasıl 3 tane kalabiliyor? Bana yeterli forvetin yok satışa koyamazsın gibi mesajlar gelmekte :eek: yapamıyorum ben genelde
Bizim de kafamıza vurulsaydı şu an daha iyi yerlerde olabilirdik ama tembelliğe yenik düştük zaten son sezonum üst üste bir yere kadar :A

Eğer forvette 4 kişi var ama 1’i transfer listendeyse aslında teknik olarak 3 kişi var demektir o satılacağı için, o yüzden başka ismi transfer listesine koyamazsın. Ama bu ligde orta saha sınırı defans sınırı da 4, Premier ligde 5 idi bu :A

• Güldürdün

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bizim de kafamıza vurulsaydı şu an daha iyi yerlerde olabilirdik ama tembelliğe yenik düştük zaten son sezonum üst üste bir yere kadar :A

Eğer forvette 4 kişi var ama 1’i transfer listendeyse aslında teknik olarak 3 kişi var demektir o satılacağı için, o yüzden başka ismi transfer listesine koyamazsın. Ama bu ligde orta saha sınırı defans sınırı da 4, Premier ligde 5 idi bu :A
Sen hep aktiftin ve zamanında bana taktik vs öğretensin. Nerden bileyim sanada dırdır etmek zorunda olduğumu :A
@xdragxx acemi gibi geldi bana :F ilk sezonuda düşününce :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ne olur olmaz orta saha aldım Yedek orta saha yaşlılar yedekte genç tecrübeli oyuncu karışımı
Bir takım yarattım @Dosi

• Beğendim

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Lige iyi başladık ve yarın karşımızda henüz galibiyet tadamayan @Sherlock ile karşılaşcağız. Oldukça hırslı olacaklardır ve Messi ile iyice güçlendiler. Kadro olarakta bizden üstünler. İşimiz zor. Bizde bir seri yakalamak için elimizden geleni yapacağız 😊

• Beğendim
Reactions: Sherlock
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...