OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 29 Haziran - 5 Temmuz Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Oldukça cimri bir patronum :A kendi projelerim harici nadiren başkasınınkine yer veriyorum :A
@xdragxx onu beleşe aldım :A 1 denemede kapıyı gösterecektim ama patlattı reytingleri :A

Projelerini profilde duyur. Kanal sahipleri sana ulaşır :A
Teşekkürler pek henüz net bir projem yok. Ancak ilerde olabilir. Bu yıl sınavım olduğu için büyük bir şey pek yapacağımı zannetmiyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
@Polat Şaşmaz ve @BuraK arasında geçecek yarış, rez alın. Tabii @Felon reis de sürpriz yapabilir. Ben dipleri oynarım muhtemelen. :A
Estağfirullah aga. Kendi capimda birşeyler yapmaya çalışıyorum işte. Kariyerimde ilk kez 2.lig seviyesinde bi takım yönetiyorum ve bu oyunun kurtlarına karşı. Ne olur bilmiyorum hayırlısı :A

• Beğendim
Reactions: Araf

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Menemenspor, Anderlecht'in 18 yaşındaki yıldız stoperi Marco Kana ile anlaşma sağladı.

PicsArt_07-03-08.19.00.jpg

Aynı zamanda bir diğer Anderlecht oyuncusu 18 yaşındaki sağ bek Killian Sardella ve Zulte Waregem'den 19 yaşındaki stoper Ewoud Pletinckx de kendilerini Menemenspor'a bağlayan imzaları attı.

PicsArt_07-03-08.45.37.jpg

images (22).jpeg

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: bazinga and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Estağfirullah aga. Kendi capimda birşeyler yapmaya çalışıyorum işte. Kariyerimde ilk kez 2.lig seviyesinde bi takım yönetiyorum ve bu oyunun kurtlarına karşı. Ne olur bilmiyorum hayırlısı :A
Mütevazı olma be kardeşim, yeter artık. Totem mi yapıyorsun yoksa? Ligin sonunda şampiyon olacaksın, mütevazılık yapmaya çalışıyorsun daha. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Lige iyi hazırlanıyoruz. Üst üste transfer ve hızlı bir antreman ile oyuncularımızı hazırlamaktayız. Moraller yüksek. Antreman sahamızdaki maskotumuz 🐐 futbolcularımıza neşe ve motive sağlattırmakta.

Hedefimiz 15 görünsede daha yukarılarda olmaya gayret edeceğiz. İnanıyoruz ve başaracağız 🤜🤛
@Sherlock @Araf @Tolstoyevski @Polat Şaşmaz @batuhankaralar @pompy @xdragxx @Gerekli24

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu arada durup dururken bana bir futbolcuyu satın almam için özel teklif geldi dün. Hem genç, hem performans yüksek hem de ucuzdu. İlginç geldi bana (b)
Hemen aldım tabiki.
@Sherlock @Araf @Polat Şaşmaz

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
OSM yapıyor arada böyle çılgınlıklar. :)
Jetonlarım 400e yaklaştı :A

Bu arada milli takımda 3 puandayım, rakibim İsveç ve menajeri yok ama 2 maçta berabere kaldı. Yenilgi yok. Antremana gitsem mi garanti çıkmak için?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Jetonlarım 400e yaklaştı :A

Bu arada milli takımda 3 puandayım, rakibim İsveç ve menajeri yok ama 2 maçta berabere kaldı. Yenilgi yok. Antremana gitsem mi garanti çıkmak için?
Menajeri olmadığı için rahatlıkla yenebilirsin aslında. Form ve morallerine göre kadroyu kur özellikle, bir de tur atladığını düşünerek kadroyu kur, rahatlıkla yenersin. Bilgisayar olduğu için hep aynı kadroyla çıkar muhtemelen, o yönden de düşün, yani karşı takımın form ve moral durumu düşük olacaktır. Kazanabilirsin, antrenman kampını hiç harcama. :)

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Menajeri olmadığı için rahatlıkla yenebilirsin aslında. Form ve morallerine göre kadroyu kur özellikle, bir de tur atladığını düşünerek kadroyu kur, rahatlıkla yenersin. Bilgisayar olduğu için hep aynı kadroyla çıkar muhtemelen, o yönden de düşün, yani karşı takımın form ve moral durumu düşük olacaktır. Kazanabilirsin, antrenman kampını hiç harcama. :)
Menajer ama yenilgisi yok :A
Elenirsekte eleniriz :A jetonu sonraki turlar muhakkak kullanacağım :A tabi atlarsam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...