OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 6-12 Temmuz Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Anlamadım? Stadyum kasası?
Burayı diyorum. Kapasitesiyi arttırmak ev sahibi maçlarda gelirini arttırır.

Saha seviyesini arttırmak evde ki maçlarda kazanman için büyük avantaj veriyor.

Antrenman kasmak ise antrenmanlarda oyuncularının gelişimini arttırır ki 2.lig de bu kısım çok ama çok önemli.
Screenshot_20200709-001750_OSM.jpg

• Beğendim
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Futbolcu satışları hep geceleri oluyor yani sabaha nekadar sattıysak kâr sonra geçmiş olsun :A
Şansıma kasam 0 :(
Defans eksiğim var. Umarım gece iyi satışlar olurda birşeyler yaparım :A

Edit: 500e yakın jetonum var. En kötü ihtimal hepsini harcarım. Ortalama güçte 2 futbolcu eder :A

Yarına daha çok ortağım, ne olacağı hiç belli olmaz. :A Transfer söz konusuysa hele...

Maşallah maşallah, jetona bak. :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Burayı diyorum. Kapasitesiyi arttırmak ev sahibi maçlarda gelirini arttırır.

Saha seviyesini arttırmak evde ki maçlarda kazanman için büyük avantaj veriyor.

Antrenman kasmak ise antrenmanlarda oyuncularının gelişimini arttırır ki 2.lig de bu kısım çok ama çok önemli.
Ekli dosyayı görüntüle 89274
Saha genişletme falan arada yapıyorum. Onda hangisi daha önemli daha tam çözemedim. Antrenmanı çok yapmaktayım. 24 saate anca 2 kere giriyor antremana. Jetonlarla birşeyler yaparım artık 😊 ben günlük 15-20 falan jeton alıyorum reklam izleyerek :A 500 jetonda kolay ulaşmadım :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Saha genişletme falan arada yapıyorum. Onda hangisi daha önemli daha tam çözemedim. Antrenmanı çok yapmaktayım. 24 saate anca 2 kere giriyor antremana. Jetonlarla birşeyler yaparım artık 😊 ben günlük 15-20 falan jeton alıyorum reklam izleyerek :A 500 jetonda kolay ulaşmadım :A
Özel haftalar da kasmak önemli. 1 günde zorlasam 300 coins kazanıyorum :A Bu hafta cuma- pazartesi arası büyük ihtimal yine olur.

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yarına daha çok ortağım, ne olacağı hiç belli olmaz. :A Transfer söz konusuysa hele...

Maşallah maşallah, jetona bak. :A
Benim transferler gece 2-3 gibi oluyor ve sabah 9'dan sonra hiç olmuyor :A o yüzden yarın uyandığımda ne görürsem o. Sonra bitiyor devri :A
Yukarda yazdım. Günlük en az 15-20 jeton kapıyorum reklam izlemekten :F
Yarına kaymağını yerim :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • İlginç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Benim transferler gece 2-3 gibi oluyor ve sabah 9'dan sonra hiç olmuyor :A o yüzden yarın uyandığımda ne görürsem o. Sonra bitiyor devri :A
Yukarda yazdım. Günlük en az 15-20 jeton kapıyorum reklam izlemekten :F
Yarına kaymağını yerim :A

Sen sen... Aramıza geç katılmana rağmen Norwich ile şov yapmış bir teknik direktörsün, bu yasak size koymaz aksine işinize yarar Dosi hanım... Totem yapmayın. :A @Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sen sen... Aramıza geç katılmana rağmen Norwich ile şov yapmış bir teknik direktörsün, bu yasak size koymaz aksine işinize yarar Dosi hanım... Totem yapmayın. :A @Tolstoyevski
Totem sizin işiniz :A ama tabi hedef Norwich'den daha iyi gitmek olacak :A yarına bir türlü yenemediğim Araf ile karşılaşacağız. İlk yenilgimizi tadacağız 😏 ona karşı galibiyetim yok

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Totem sizin işiniz :A ama tabi hedef Norwich'den daha iyi gitmek olacak :A yarına bir türlü yenemediğim Araf ile karşılaşacağız. İlk yenilgimizi tadacağız 😏 ona karşı galibiyetim yok

":bhr:" şu emojiyi kullandığın an yok edemeyeceğin herhangi bir rakip yok. :A O yüzden sen de en az bizim kadar, hatta benden daha beter totemcisin. :A @Tolstoyevski

İlgi çekici bir mücadele, @Araf hocam burada olsa kaliteli totem yapardı. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sen hiç takmıyon sanırım :A En son baktığımda takım leşlerle doluydu :A

Üç günlük hazırlık süreci artı ligin ilk iki haftası pek ilgilenemedim oyunla, sonrasında da toparlamak zor oldu ama bakalım. :A Çok oyuncu var ve bir gecede istediğim oranda daraltmam mümkün değil kadroyu. Freni patlamış kamyon gibi geçireceğiz bu sezonu artık. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
":bhr:" şu emojiyi kullandığın an yok edemeyeceğin herhangi bir rakip yok. :A O yüzden sen de en az bizim kadar, hatta benden daha beter totemcisin. :A @Tolstoyevski

İlgi çekici bir mücadele, @Araf hocam burada olsa kaliteli totem yapardı. :A
O sadece GS'de işe yaramakta :A :A

Yarınki maçı Eskişehir alır. Önemli olan dostluk. Onlar kazansada üzülmem :bhr: (şansımı deniyeyim :A ) @Tolstoyevski

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...