OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 10-16 Ağustos Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ziraat Türkiye Kupası'nda Kazanan Belli Oluyor!

Erzurumspor-Altinordu.jpg

Ziraat Türkiye Kupası'nda final zamanı... Ligi şampiyon tamamlamayı garantileyen Erzurumspor ile hem lig sıralaması, hem de kadro değeri açısından beklentilerin bir hayli üzerine çıkan Altınordu; Ziraat Türkiye Kupası finalinde karşı karşıya gelecek. Kazanan takımın menajeri, menajer listesini zirvede tamamlamak adına büyük bir şans elde edecek.

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @HeisenBerg ve ligin takipçileri...

• Beğendim
Reactions: Turkuazz and Felon

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Menajerlik kısmında kıyasıya mücadele var.
@Polat Şaşmaz kupayı alırsa orayı da garanti eder gibi. Bu arada şampiyonluğun için tebrikler. Sana karşı iyi oynamanın mutluluğu var daha :A

Ve son maç @Tolstoyevski ile, kendisi uzun zamandır yenilmiyor ve son 4 maç hep galibiyet almış. İşimiz zor. Lig sıralamamız etkilenmez ama menajerlik her nekadar zirve olmayacaksa da gerilememek için kazanmak istiyoruz :A
İlk yarı gibi yine yeneriz umarım. Antreman falan bıraktık. Artık ne çıkarsa bahtıma :A
Teşekkür ederim.

Bi daha ki sezonda katılmalısın bence lige renk katıyorsun

• Beğendim
Reactions: Felon and Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ziraat Türkiye Kupası'nda Şampiyon Belli Oldu: Erzurumspor!

Erzurumspor.jpg

Ziraat Türkiye Kupası'nı Erzurumspor kazandı! Finalde Altınordu'yu 2-1'lik skorla mağlup eden Erzurum temsilcisi, TFF 1. Lig kupasının ardından ikinci kupayı da müzesine götürmüş oldu. Çifte kupalı menajer @Polat Şaşmaz'ı ve takımını tebrik ederiz...

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @HeisenBerg ve ligin takipçileri...

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061

Ekli dosyayı görüntüle 90909

Ziraat Türkiye Kupası'nı Erzurumspor kazandı! Finalde Altınordu'yu 2-1'lik skorla mağlup eden Erzurum temsilcisi, TFF 1. Lig kupasının ardından ikinci kupayı da müzesine götürmüş oldu. Çifte kupalı menajer @Polat Şaşmaz'ı ve takımını tebrik ederiz...

Teşekkür ederim. Kupa finaline Tff 1.Lig takımlarının yükselmesi Süper Lig takımları adına hayal kırıklığı. Bi daha ki sezonda Süper Lig takımlarını elden geçirelim :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 90909

Menajerliği de aldı.
Kimseye bir şey bırakmadı :A

Yeter daha seni kaç kere kutlayacağız @Polat Şaşmaz
Tebrikler hepsi için :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Menajerliği de aldı.
Kimseye bir şey bırakmadı :A

Yeter daha seni kaç kere kutlayacağız @Polat Şaşmaz
Tebrikler hepsi için :A
Harbi bu sezon benim için zirve oldu :D 1.sezonun başlama sürecinde bir mesajım vardı kupalara ambargo koymaya geliyorum diye öyle de oldu :A

Boşuna menajer ismimi Fatih Terim koymadım alın terimizle sezonlara ambargo koyuyorum şükür :A

3 defa teşekkür ederim teşekkür ederim teşekkür ederim :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 39. Hafta / Son Hafta (12 Ağustos 2020) Fikstürü:

Fav10 Ligi'nde son haftaya gelindi! Puan durumu son halini alacak, ilk 5 belli olacak, menajer listesi son haline gelecek, gol ve asist kralları belli olacak... Bakalım Fav10 Ligi'nin 2. sezonu nasıl ve ne şekilde sonuçlanacak?

İşte son haftanın fikstürü...

39. Hafta - 1 (SON).png

39. Hafta - 2 (SON).png

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...