OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 18-24 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Güzel transferler. Bugünkü City maçı ile kazanmaya başlarsın, üst üste 3-4 maçın yenebileceğin takımlarla bence. Kurtarırsın yani her türlü küme düşme potasından takımı. :D
newcastle southompton norwich arsenal totenham kupa aston villa@Sherlock

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Arsenal maçında muhtemelen farkla mağlup olacağım, yani şaşırmam böyle olursa, sürpriz olursa da şaşırmam da, muhtemelen sürpriz olmayacak. Takımın ayarlarıyla sürekli oynadığım için sıkıntı olacak gibi.

• Beğendim
Reactions: secquin

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Arsenal maçında muhtemelen farkla mağlup olacağım, yani şaşırmam böyle olursa, sürpriz olursa da şaşırmam da, muhtemelen sürpriz olmayacak. Takımın ayarlarıyla sürekli oynadığım için sıkıntı olacak gibi.
İnşallah 😂

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1590159077717.png

Şaşırmadım, yenilmeyi bekliyordum. Bütün futbolcularım da dökülmüş. Çocuk oyuncağı gibi değişiklik yaparsam, olacağı buydu.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 8. Hafta (22 Mayıs) Toplu Sonuçlar:

Ligde 8. haftanın karşılaşmaları oynandı. West Ham United ile Watford arasında oynanan 5-3'lük bol gollü karşılaşma, haftanın en çok dikkat çeken karşılaşması olarak göze çarptı. Onun dışında Tottenham, averaj farkıyla ligin zirvesine oturdu.

wlBCmu.png

lkg2y8.png

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Çok şükür zor günler geride kaldı, sırada çok daha zorlu günler bizi bekliyor. Önce Tottennnam tarafından, ardından Arsenal tarafından katliama uğrayacağız. Ki iki takım da ligin en dehşetlerinden...

Yine mi somurtma vakti, artık gülümseyeceğinizi söylemiştiniz hocam...

ot5nNi.jpg

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
2 maçlık galibiyet serisi ManU önünde sona erdi. 1-0 öne geçtiğimizde baya sevinmiştik ancak kalemizde 2 gole engel olamadık ve sahamızda kaybettik. En azından 1 puan almayı bekliyorduk.

Neyse önümüzdeki Brighton (@Araf) maçına bakacağız. :D

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
2 maçlık galibiyet serisi ManU önünde sona erdi. 1-0 öne geçtiğimizde baya sevinmiştik ancak kalemizde 2 gole engel olamadık ve sahamızda kaybettik. En azından 1 puan almayı bekliyorduk.

Neyse önümüzdeki Brighton (@Araf) maçına bakacağız. :D
Bana bilen bakalım, basit bir rakibim şu anda, düşüşte olan bir rakip. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fav10 Ligi - 8. Hafta (22 Mayıs) Toplu Sonuçlar:

Ligde 8. haftanın karşılaşmaları oynandı. West Ham United ile Watford arasında oynanan 5-3'lük bol gollü karşılaşma, haftanın en çok dikkat çeken karşılaşması olarak göze çarptı. Onun dışında Tottenham, averaj farkıyla ligin zirvesine oturdu.

wlBCmu.png

lkg2y8.png

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy
gol penaltıdan geldi transfer yaptığım adam ilk maçta sakaktlandı @Sherlock

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...