OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 18-24 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 83206
İki İsveçli bir arada!
Norwich City'de transferler hız kesmeden devam ediyor. Geldiği ilk günden itibaren takımı her geçen gün daha da güçlendiren tecrübeli teknik kadın Dosi ilk geldiği günden beri Zlatan'ı takımına almayı istediğini belirtmişti. Yönetim, tecrübeli teknik kadını dinleyip Zlatan İbrahimović transferini duyurdular.

Zlatan yaptığı ilk açıklamada, "Dosi ile eskiden beri tanışıyoruz ve futbol kariyerimde önemli bir rol oynamıştır. Kendisinden talep geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettim. Teknik direktörümüz ve takım arkadaşlarımla kulübümüzü el birliği ile planlanan hedefin çok üstüne taşıyacağız" ifadesinde bulundu.
@Sherlock @MEnes @Araf @Tolstoyevski
@MasacRE nasıl buldun transferimi? :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Havalara sokma beni ya :A

@Sherlock şahidimdir, maçın çok net favorisisin ve gerçekten abartmıyorum benim kadro kalitem çok dar ve rotasyonum yok. Yüzde 70 kazanacaksın, yüzde 27 beraberlik. Yüzde 2 maçın ertelenmesi....

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Alman disiplini olsa belki sürpriz olabilirdi ama bu sefer ciddiyim, Norwich bizi Mikasa katliamına uğratacak çünkü kadroları daha iyi. :A

'inandım'
Senin takıma baktım. Senin bile hedefin 16 iken 5. Sıradaymışsın :eek: ben ise 17 :(

Sen geç başladın sonuçta ve fikstür işi biraz da, benim zor günler bitti daha zor günler başlıyor üst üste :A

Ama dediğin gibi benim de hedef 16 yani en zayıf 3 takımdan biri bizim takım, öteki senin. O yüzden derbi havasında geçecek :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Alman disiplini olsa belki sürpriz olabilirdi ama bu sefer ciddiyim, Norwich bizi Mikasa katliamına uğratacak çünkü kadroları daha iyi. :A

Sen geç başladın sonuçta ve fikstür işi biraz da, benim zor günler bitti daha zor günler başlıyor üst üste :A

Ama dediğin gibi benim de hedef 16 yani en zayıf 3 takımdan biri bizim takım, öteki senin. O yüzden derbi havasında geçecek :A
Kadromu ben de beğendim ama yenilirsek yine değişime uğrar :A sana karşı Navas ı çıkardım. Muslera yedekte şuan. Navas'ı satarsam aynı güçte daha ucuz kaleci bakarım :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Unutulmadın, hainliğe uğradın. :A Utku beyciğim sana en baştan gerekli dersi vermiş, bu ekibe katılıyorsan bunlara maruz kalacağının da farkında olmalısın. :A
Benide unuttu ama senin kadar trip atmadım :A yeterince tripliydim zaten Hainku'ya günlerdir :A @MasacRE
Şerlok beyciğim gerekli açıklamayı yapmış. @Tolstoyevski de bilsin yani durumu, bu ekipteyseniz her an hainliğe uğramanız olası. Böyle böyle alıştıracağız sizi :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Jérôme Boateng, Sarayın Yolunu Tuttu!

zrTMGt.jpg

Sarayda transferler hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Bourdeaux formasını giyen Alman yıldız Jérôme Boateng, sarayların temsilcisi Crystal Palace'ın yolunu tuttu. Transferle alakalı açıklama yapan teknik direktör @bazinga, "Sarayı prangalarından kurtarmaya, modernleştirmeye devam ediyoruz. Transferlerimiz hız kesmeden devam edecek, Boateng'e kulübümüzü tercih ettiği için teşekkür ediyorum. Ondan maksimum verimi alacağımıza eminim, Alman disiplinine inancımız tam." dedi.

• Harika
Reactions: bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sheffield United, Jordi Alba'yı Kadrosuna Kattı!

Kf1swm.jpg

Ligin sürpriz ekiplerinden Sheffield United, hareketli günler geçirmeye devam ediyor. Teknik direktör @Tolstoyevski'nin önce istifa ettiği, ardından kararından vazgeçip geri döndüğü Sheffield United'ta işler yoluna girmiş gibi gözüküyor. Ligin sürpriz ekibi, transferde yine hız kazandı ve İspanyol sol bek Jordi Alba'yı kadrosuna kattı. İmza töreninde açıklamalarda bulunan @Tolstoyevski, "Bıraktığımız yerden devam ediyoruz, futbolda bek her şeydir. Bu yüzden hem sağ bek, hem de sol bek transferlerimizi gerçekleştirdik. Transferlerimiz devam edecek, sansasyonel isimler duyurmayı planlıyoruz önümüzdeki günlerde. Hem ligin üst sıralarında kalmaya, hem de kadromuzu güçlendirmeye devam edeceğiz. Artık somurtmak yok, gülümseye devam." dedi.

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Manchester United, Transfere Doymuyor!

47Ih6W.jpg

Ligin kadro değeri açısından en güçlü ekibi konumunda olan Manchester United, bu alandaki iddiasını sürdürmek adına transfere hız kesmeden devam ediyor. Bugün öğle saatlerinde dört transfer birden açıklayan Manchester'ın kırmızı renkli ekibi; Lazio'dan Thomas Strakosha, Dalian Pro'dan Salomón Rondón, CSKA Moskova'dan Mário Fernandes ve Boca Juniors'tan Lisandro López'i kadrosuna kattı.

Dört oyuncu için düzenlenen toplu imza töreninde konuşan teknik direktör @Turkuazz, "Şampiyonluğun en büyük adayıyız, bunun lafta olmadığını da herkese gösteriyoruz. Kadro değerimiz, oyuncularımızın gücü ve isimleri ortada. Manchester United'ı hak ettiği ettiği günlere geri döndürmek adına verdiğim sözü tutmaya devam ediyorum. Taraftarlarımız bana inansın." dedi.

• Harika
Reactions: Turkuazz

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yeray Álvarez, West Ham United'ta!

GvGjpK.jpg

West Ham United, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yaptığı flaş transferlerle kadro değerini bir hayli yükselten İngiliz ekibi, transferlerine hız kesmeden devam ediyor. İngiliz ekibi, son olarak Montpellier formasını giyen 25 yaşındaki İspanyol defans oyuncusu Yeray Álvarez'i kadrosuna kattı.

Basın toplantısında açıklamalarda bulunan @sokak sanati, "Kadromuzu güçlendirmeye devam edeceğiz, ligin en başından beri transfer piyasasında aktif bir rol oynuyoruz. Kadro değerimiz, kulübümüzün piyasadaki değeri gün geçtikçe artıyor. Kadromuzun önemli parçalarından birisi olan Neymar'ın tavsiyesi ile Yeray'ı takibe almıştık. Yeray'a güvenimiz tam, istediğimiz performansı sergileyeceğine eminiz." dedi.

• Harika
Reactions: sokak sanati

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

GvGjpK.jpg

West Ham United, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yaptığı flaş transferlerle kadro değerini bir hayli yükselten İngiliz ekibi, transferlerine hız kesmeden devam ediyor. İngiliz ekibi, son olarak Montpellier formasını giyen 25 yaşındaki İspanyol defans oyuncusu Yeray Álvarez'i kadrosuna kattı.

Basın toplantısında açıklamalarda bulunan @sokak sanati, "Kadromuzu güçlendirmeye devam edeceğiz, ligin en başından beri transfer piyasasında aktif bir rol oynuyoruz. Kadro değerimiz, kulübümüzün piyasadaki değeri gün geçtikçe artıyor. Kadromuzun önemli parçalarından birisi olan Neymar'ın tavsiyesi ile Yeray'ı takibe almıştık. Yeray'a güvenimiz tam, istediğimiz performansı sergileyeceğine eminiz." dedi.
Manchester City maçı öncesi baya transfer yaptım bende baktın mı
@Sherlock

• Beğendim
Reactions: Sherlock

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

GvGjpK.jpg

Ve OzaN'ın kapanmamış yarası yine açılır :A @bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

GvGjpK.jpg

5 saniyeyle kaçırdığımız transfer. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...