OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 18-24 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Josef de Souza Bournemouth'da!

Bir zamanlar Fenerbahçe'de oynayan orta saha oyuncusu Josef de Souza Bournemouth'a transfer oldu. Menajer emreemreu_1 yaptığı açıklamada "Josef orta sahamızda görmek istediğimiz bir oyuncuydu, takıma hemen uyum sağlayacağını biliyoruz. Orta sahamızdaki sıkıntıyı çözeceğine eminiz." dedi.

Ekli dosyayı görüntüle 83725
Gücü iyiydi aslında, takımıma transfer etmiştim. Bir tık yükseltmiştim gücünü yanlış hatırlamıyorsam, sonra da satmıştım. İyi transfer, iş görür. Hayırlı olsun. :D

• Beğendim
Reactions: emreemreu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
XHmMuxO0_tGsZZgMXNl7gw9387oENqMBRonW5k9tbJUVOthfSXiHfeIwuXZE_HlsMtwZbsC00jU5xp8l2tt4m5kXPfvs9kq4WgxFnwBwPyaokGvVh7SmjFr3Lylb

Haftalardır üstün oynadığı maçlarda bile galibiyet alamayan Watford'da menajer xdragxx çıldırdı ve soyunma odasındaki sözleri açığa çıktı. "Bakın benden istediğiniz bir şey varsa ben de her şeyi bi tarafa bıraktım zaten. Ben bu akşam da gitmeye hazırım benim için hiç problem değil. Ertesi gün de giderim benim için hiç önemli değil. Ben buraya Watford'la gelmedim Watford'la da gitmek istemiyorum. Benim hiç umrumda değil çok da umrumda da değil afedersiniz. Ne zaman istiyorsanız o zaman gelin ne zaman istiyorsanız o zaman gelin antremana başlarım antremanına ya benim hiç umrumda değil anladınız mı?"

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aynen, 17 küsur milyon euro'ya sattık. :A
Takımdan gönderilecekler listesi:
- Pacheco ve Lössl (80 altı, bunları şutlayıp yerine daha iyi kaleci ya da kaleciler alabilirsin.)
- Corluka (Hem yaşı çok yaşlı, hem de gücü düşük. Bende Savic 83'tü, sattığımda 89 oldu, onu tut. İşte Corluka'yı sat da, diğerlerine bakarsın. Smalling'in form durumu düşük, koyma sakın maça.)
- Orta sahayı baştan sona elden geçirebilirsin. Lerma çok dengesiz bir tarafı var; çok defansif. James Rodriguez ve Josef hariç hepsini şutlayabilirsin.)
- Forvet olarak Nani var sadece elinde, Cavani de var ama faydalanamıyorsun şu anda. (Fraser'i idmana sok arada, artabilir, elinde bulunsun. Fazlalıkları atınca bir iki forvet transferi yaparsın.)
- Muhtemelen sert oynuyorsun, ona ayar çek derim. Hakem de sert olunca fazlasıyla sarı görmüşsün. Cavani örneğinde gördüğün gibi sıkıntı yaşayabilirsin.
- Taktik de değiştir, hatta taktiği oyunculara göre yap. Yeni oyuncular al, kadro derinliğini arttır ve faydalı oyuncular olsun daha çok. Gücü yüksek oyuncuları transfer etmeyi tercih et.

Bence birtakım değişiklikler yaparak takımı iyileştirebilirsin ve böyle olursa galibiyetler gelir. Tavsiyem bunlar. Gündüzden iki üç kişiyi koy transfer listesine, sabah satılırsa eğer, yeni oyuncular transfer edip takımı güçlendirirsin.

• Harika

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Takımdan gönderilecekler listesi:
- Pacheco ve Lössl (80 altı, bunları şutlayıp yerine daha iyi kaleci ya da kaleciler alabilirsin.)
- Corluka (Hem yaşı çok yaşlı, hem de gücü düşük. Bende Savic 83'tü, sattığımda 89 oldu, onu tut. İşte Corluka'yı sat da, diğerlerine bakarsın. Smalling'in form durumu düşük, koyma sakın maça.)
- Orta sahayı baştan sona elden geçirebilirsin. Lerma çok dengesiz bir tarafı var; çok defansif. James Rodriguez ve Josef hariç hepsini şutlayabilirsin.)
- Forvet olarak Nani var sadece elinde, Cavani de var ama faydalanamıyorsun şu anda. (Fraser'i idmana sok arada, artabilir, elinde bulunsun. Fazlalıkları atınca bir iki forvet transferi yaparsın.)
- Muhtemelen sert oynuyorsun, ona ayar çek derim. Hakem de sert olunca fazlasıyla sarı görmüşsün. Cavani örneğinde gördüğün gibi sıkıntı yaşayabilirsin.
- Taktik de değiştir, hatta taktiği oyunculara göre yap. Yeni oyuncular al, kadro derinliğini arttır ve faydalı oyuncular olsun daha çok. Gücü yüksek oyuncuları transfer etmeyi tercih et.

Bence birtakım değişiklikler yaparak takımı iyileştirebilirsin ve böyle olursa galibiyetler gelir. Tavsiyem bunlar. Gündüzden iki üç kişiyi koy transfer listesine, sabah satılırsa eğer, yeni oyuncular transfer edip takımı güçlendirirsin.
southampton maçı öncesi rakythici satıp iyi sol bek aldım @Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
43. hafta sonunda görüşürüz. :A
Türkçede iyi ifade edemediğimi gördüm. Takımımdan kötüsün gibi bir imam yok 'inşallah istediğin olur ama takımımın önüne geçmemen şartıyla' demek istedim, şimdi daha açıklayıcı olmuştur belki :A

Benim meşhur bir lafım vardır, misal GS 2-0 öndeyken @Sherlock ve @MasacRE havalara girdiğinde, 'durun bi hiç belli olmaz, top yuvarlaktır' diyorum ve maç istedikleri şekilde bitmiyor :A
Geçen @DarkLegenD beni yeneceği ile ilgili büyük konuştu ama lafını yemek zorunda kalmıştı :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Türkçede iyi ifade edemediğimi gördüm. Takımımdan kötüsün gibi bir imam yok 'inşallah istediğin olur ama takımımın önüne geçmemen şartıyla' demek istedim, şimdi daha açıklayıcı olmuştur belki :A

Benim meşhur bir lafım vardır, misal GS 2-0 öndeyken @Sherlock ve @MasacRE havalara girdiğinde, 'durun bi hiç belli olmaz, top yuvarlaktır' diyorum ve maç istedikleri şekilde bitmiyor :A
Geçen @DarkLegenD beni yeneceği ile ilgili büyük konuştu ama lafını yemek zorunda kalmıştı :A
yarın 2 toparlanmaya çalışan takımın maçı @Dosi

• Beğendim
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yüzümüz gülmekte. 2 hafta üst üste galibiyet alarak ligde üst sıralara tırmanmaya başladık :Z Gece kasamıza 100 küsür milyon girince sağlam transferler yaparak @Sherlock ile olan maça hazırlandık. Sık sık dizilişi değiştirmekteyim.Maça az kalınca yedekleri de transfer etmeyi başardım. İyi futbolcularım var ama yedek sıkıntımız var. Bir kaç futbolcum satışta. Onlarla birlikte iyi yedekler almayı planlıyorum.
İstemeyerek Cuadrado'yu satmıştım ama sonra düşük fiyata geri aldım bir kaç saatte, ve maçın yıldızı olmuş :Z
Navas'ı 3 kere en yüksek fiyata satıp nerdeyse yarı fiyata geri aldım hep. Çok fakir bir takımdık ve değeri %80 civarı artırtım. İlk 2 futbolcum hariç hepsini en yüksek fiyattan sattım. Bu şekilde kâr yapılmakta.
yavaş yavaş iyice kavramaya başladım bu işi ve istediğimin çok çok üstünde sıralamaya görmekteyiz. Sıradaki hedefim yedek futbolcu sayısının artırmak olacak.
@Tolstoyevski @DarkLegenD @xdragxx @MEnes @Turkuazz @emreemreu @bazinga @pompy

Tebrik ediyorum Dosi hanım, güzel ve açıkçası beklemediğim bir yenilgi almış oldum. :A Maçın deplasmanda olduğu gerçeğini birazcık görmezden gelip haddinden fazla rotasyon yaptım, acımamış ve kesmişsiniz takımımın cezasını hemen. Tottenham maçı öncesi oyuncularımın kulaklarını çekeceğim...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Josef de Souza Bournemouth'da!

Bir zamanlar Fenerbahçe'de oynayan orta saha oyuncusu Josef de Souza Bournemouth'a transfer oldu. Menajer emreemreu_1 yaptığı açıklamada "Josef orta sahamızda görmek istediğimiz bir oyuncuydu, takıma hemen uyum sağlayacağını biliyoruz. Orta sahamızdaki sıkıntıyı çözeceğine eminiz." dedi.

Ekli dosyayı görüntüle 83725

Hayırlı olsun hocam, Spor Toto Süper Lig'i iyice zengin ettiniz. :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...