OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 15-21 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
en iyi kadro bendeyse nolacak? En iyi kadro bende diye sürekli sürekli kamplarla mı oynayacam. En başından hata yapıldı antrenman kampı kaldırılmalıydı olmamalıydı. Piyango bana vurdu. Şu güne kadar verdiğim tüm emekler haksızca elimden alındı haramı zıkkım olsun hakkım helal değil

Haksızlık falan yok, rakiplerin kampa gidiyorsa sen de gidebilirsin ki böyle yapsan muhtemelen kazanırdın da. Bugünkü maç sonrası liderliği kaybetmemiş olsan böyle konuşmayacağına da eminim ayrıca, haftalar önce @Dosi kampa gittiği halde maçı kazanmıştın ve şov yapıyordun çünkü. :D

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Yawwwfff abi bi gidin ya. Ne desem boş artık. Daha da bişey söylemem... yazık be kardeşim yazık ya yeter ya vallahi yeter be.

Polish_20200621_205819990.jpg

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Haksızlık falan yok, rakiplerin kampa gidiyorsa sen de gidebilirsin ki böyle yapsan muhtemelen kazanırdın da. Bugünkü maç sonrası liderliği kaybetmemiş olsan böyle konuşmayacağına da eminim ayrıca, haftalar önce @Dosi kampa gittiği halde maçı kazanmıştın ve şov yapıyordun çünkü. :D
Nasıl gideyim? Bana karşı 10u aşkın antrenman kampı girildi. Hangi birisine antrenman kampı basayim. Benim için önemli gördüğüm kritik maçlara bastım basamam bi daha hakkım yok.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Nasıl gideyim? Bana karşı 10u aşkın antrenman kampı girildi. Hangi birisine antrenman kampı basayim. Benim için önemli gördüğüm kritik maçlara bastım basamam bi daha hakkım yok.

Sen önemli gördüğüm maçlar için kamp basmışsın, insanlar da basabilir?

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...