OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 1-7 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İlk geldiğimde takım 100M idi 70 üstü performansı olan yoktu :A nerdeyse 3e katladım hem fena mı bi iyi bir kötü gitmekteyiz :A
bir ara hep alıp sattık ama tam artık kemik kadro kurup durulayım dedim satışlar durdu zaten :A
Şuan tek tük satıp takımı güçlendiriyorum.
ben orta sahayı güçlendim solbek kötü hasan Ali gücünde desek olur arbilla @Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bir kere açık oynayayım dedim, sadece bir kere, hem de kendi evimde... @Sherlock tarafından tokatlandım... O gün anladım ki en iyi yol bildiğin yoldur...
Ekli dosyayı görüntüle 85373
Ekli dosyayı görüntüle 85374

Kadro değerlerinden savunma oynayacağın çıkıyor ortaya zaten. Bir de adamın klasik taktiği var, hücum oynuyor. Sen kalkıp da hücumuna hücumla karşılık verirsen tokatlanırsın tabii. Karşı takım güçlüyse ve hücum oynuyorsa, sen savunma yapacaksın. Karşı takım güçsüzse savunma değil, hücum yapacaksın.

Ekli dosyayı görüntüle 85376

Bu takımlar kadro değeri bakımından senin altında olan takımlar. Haliyle savunma değil, hücum yapacaksın. Kadro değerleri düşük takımlara karşı savunma yapmak, beraberliğe göz kırpmak gibi bir şey. Tabii aralarında taktik yapanlar olur, onlara karşı dikkat edeceksin. Diğer türlü kadro değeri bakımından senden güçlü olan takımlara kesinlikle savunma yapmayı düşüneceksin.

Özellikle Manchester City, Liverpool ve Wolverhampton Wanderers takımlarına karşı kesinlikle hücum oynat. Bilgisayar olduğu için oyuncular güçsüz, moralsiz ve formsuz oluyor. Rahatlıkla kazanırsın.

Bütün kirli çamaşırlarımız, çok gizli taktiklerimiz ortaya dökülmüş. :A Demek @Tolstoyevski hakiki taktiği ile çıksa yenecekmiş beni, diyorum ben size gariban bir takımım... Korkmayın benden...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 23. Hafta (6 Haziran) Toplu Sonuçlar:

23TS-1.png

23TS-2.png

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...