OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 1-7 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 22. Hafta (5 Haziran) | Kupa'da Çeyrek Final - Maç Sonuçları:

Kupada çeyrek final karşılaşmaları oynandı. Tottenham Hotspur, Manchester United, Southampton ve Aston Villa adlarını yarı finale yazdırmayı başaran takımlar oldular. Newcastle United, West Ham United, Arsenal ve Watford ise kupaya veda etti...

ÇF.png

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 22. Hafta (5 Haziran) | Kupa'da Çeyrek Final - Maç Sonuçları:

Kupada çeyrek final karşılaşmaları oynandı. Tottenham Hotspur, Manchester United, Southampton ve Aston Villa adlarını yarı finale yazdırmayı başaran takımlar oldular. Newcastle United, West Ham United, Arsenal ve Watford ise kupaya veda etti...

Ekli dosyayı görüntüle 85298

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy
Zonguldakspor'un (Aston Villa) rüyası sürüyor.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,263
Puanı
1,060
Kupayı Tottenham alır bence. :D

Tottenham demişken yarın onlarla oynayacağız, fark yemezsek iyidir. :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok iyi bir taktik yaptığımı düşünmüştüm. Yeneceğime emindim ama yenildim. Sinir bozucu.:(

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bana iki dakika güvenin sadece, orta sahada üstünlüğü ele geçirirsem @MEnes'in boynundaki fuları bile kaleye gol diye sokarım. :A
5b0e7a0266a97c4350d5f09d.jpg

Olur mu dersin +1 Zonguldakspor Aston Villa?

Tottenham'ı elerse olur mu, olur.

Sana güveniyorum, yap bunu. :A Yap ki bu kapitalist düzen yıkılsın, yap ki garibanlar da kazanabildiklerini göstersin, yap ki küçük diye ötekileştirilen takımlar tekrar hatırlansın...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Ben aranıza ilk katılacağım zaman bir hesap açmıştım. @Tolstoyevski beni yanlış yönlendirdiği için başka ligde Norwich almıştım ve yeni hesaba iki takım olmaz demişlerdi bende şu anki hesabımı açmıştım. Dün eski hesabın şifresi geldi aklıma ve girdim takımım berbat durumda. 70 üstü oyuncu yok bir iki alım satım kampa koydum galibiyet almıştı. Bugünde Arsenal'ı 5-0 yenmişler :A
Bu da o ligdeki tablo ve kendi takımınızı kıyaslarsınız :A
Screenshot_2020-06-06-00-36-18-584_com.android.chrome.jpg

IMG_20200606_003706.jpg

@Sherlock @Tolstoyevski @xdragxx @mesmeso61 @Felon @MEnes @Turkuazz @pompy @Araf @secquin @bazinga @emreemreu

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben aranıza ilk katılacağım zaman bir hesap açmıştım. @Tolstoyevski beni yanlış yönlendirdiği için başka ligde Norwich almıştım ve yeni hesaba iki takım olmaz demişlerdi bende şu anki hesabımı açmıştım. Dün eski hesabın şifresi geldi aklıma ve girdim takımım berbat durumda. 70 üstü oyuncu yok bir iki alım satım kampa koydum galibiyet almıştı. Bugünde Arsenal'ı 5-0 yenmişler :A
Bu da o ligdeki tablo ve kendi takımınızı kıyaslarsınız :A
Ekli dosyayı görüntüle 85329
Ekli dosyayı görüntüle 85330
@Sherlock @Tolstoyevski @xdragxx @mesmeso61 @Felon @MEnes @Turkuazz @pompy @Araf @secquin @bazinga @emreemreu
Anlatmaya gerek yok, menajer farkı çok açık ortada. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...