Gain Orta! Kafa! Aşk! - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1631571474890-jpeg.109172

Merakla beklenen yeni dizi Orta! Kafa! Aşk! bugün yayın hayatına başladı!

Yönetmen koltuğunda Can Evrenol'un oturduğu, Fabrika Yapım ile Circus ortaklığında çekilen dizinin başrollerini; Cengiz Bozkurt, Engin Hepileri, Su Kutlu ve Can Sipahi paylaşıyor.

Senaryosunu Zeki Enes Akkan'ın Norveç yapımı "The Match"den uyarladığı dizi ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İki günde tüm bölümleri izledim. Süresi kısa, içerik keyifli olunca su gibi aktı gitti. Muhteşem bir iş değil ama farklı formatı sayesinde kendini keyifle izletti. Özellikle Cengiz Bozkurt ve Engin Hepileri çok eğlenceli bir ikili olmuş. Can Sipahi ve Su Kutlu doğal olarak pek öne çıkmamış ama onlar da kendi çapında iyiydi. Her bölüm aynı çift üzerinden başka konular işleniyor ama sezonun ucu açık bitti o yüzden 2. sezon mutlaka gelir diye düşünüyorum. Umarım arayı fazla açmazlar. :D

7/10

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Cengiz Bozkurt bu işi de çok iyi yürütmüş diziye puanım 8.

2.sezonda farklı bir çift izleriz galiba. Orijinalinde nasıl ama yerlisinde öyle olur umarım. 1 sezon boyunca eski sevgilisini unutmuş gibi yapan adam eski sevgilisini görünce resmen ne yapacağını bilemedi :A demek ki gerçekten aşık değil de daha çok 4 yıllık ilişkisini unutmak için bir ilişkiymiş bu..

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Cengiz Bozkurt bu işi de çok iyi yürütmüş diziye puanım 8.

2.sezonda farklı bir çift izleriz galiba. Orijinalinde nasıl ama yerlisinde öyle olur umarım. 1 sezon boyunca eski sevgilisini unutmuş gibi yapan adam eski sevgilisini görünce resmen ne yapacağını bilemedi :A demek ki gerçekten aşık değil de daha çok 4 yıllık ilişkisini unutmak için bir ilişkiymiş bu..
Bence 2. sezonda da aynı çiftten gidebilirler kızı geri kazanma süreci ve kazanırsa evliliğe doğru gitmesi gibi şeyler olur. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx