Orhan Pamuk'un 'Masumiyet Müzesi' Kitabı Dizi Oluyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Orhan Pamuk'un 'Masumiyet Müzesi' kitabı dizi oluyor!

OGM.png

Nobel Edebiyat Ödüllü yazar Orhan Pamuk'un 2008 yılında yayınlanan ve kızı Rüya'ya ithaf ettiği aşk romanı 'Masumiyet Müzesi' dizi oluyor.

2 yıldır hazırlıkları devam eden ve Amazon Prime Video için hazırlanan dizinin başrolünde şu sıralar TRT 1'de ekrana gelecek Barbaros dizisine hazırlanan Çağatay Ulusoy'un yer alabileceği konuşulurken, yapımcılığını ise Erik Barmack ve OGM Pictures üstlenecek.

Kaynak: Ranini

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dün Moviegraf paylaşmıştı ama kesinliğine inanmamıştım. :A Bence çok güzel bir haber. :Z

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yerli, Onur Güvenatam'ın şirketi. Doğduğun Ev Kaderindir, Atiye'yi yaptı.
İnşallah doğrudur haber. Daha önce de Engin Altan Düzyatan'ın Amazon Prime'da bir dizisi olacağına dair haber çıkmıştı yalan oldu.

Erik Barmack şu ana kadar hep Netflix'le çalışıp oraya popüler işler hazırlamış.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İnşallah doğrudur haber. Daha önce de Engin Altan Düzyatan'ın Amazon Prime'da bir dizisi olacağına dair haber çıkmıştı yalan oldu.

Erik Barmack şu ana kadar hep Netflix'le çalışıp oraya popüler işler hazırlamış.

Yalan olduğunu düşünmüyorum ben, umarım da yalan olmaz. :( Ranini kesin olmayan şeyleri pek paylaşmaz.

Evet, Engin için denildi ama sadece iddia olarak kaldı. :D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Baktılar Türk dizileri izleniyor diğer platformlarda yapmaya başladı.