'Organize İşler: Sazan Sarmalı' An İtibariyle Netflix Türkiye'de!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
64951

Yaptığı ataklarla adından söz ettiren Netflix Türkiye'den bir sürpriz atak daha!

Yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği, başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola ve Bensu Soral'ın yer aldığı, bu sıralar sinemalarda fırtınalar estiren 'Organize İşler: Sazan Sarmalı' filmi an itibariyle Netflix Türkiye'nin içeriğine dahil oldu, izleyiciler bugünle birlikte filmi izleyebilecek.

Netflix Türkiye her ay birbirinden farklı Türk yapımlarını bünyesine katmaya devam ediyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yılmaz Erdoğan vizyon için görüşmüştük demişti ama bilet tartışması bittikten sonra vazgeçtiklerini düşünmüştüm. Yani yayınlansa bile vizyondan kalktıktan sonra yüklenir sanıyordum bayağı şaşırdım. :eek:

Bari 3-4 milyonu geçtikten sonra yükleselerdi garantiye almış olurlardı şimdi gişesi düşecek. :A Yine de bayağı cesur bir hareket olmuş tebrik etmek lazım. :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Hahahaha yarın sevgilimle sinemaya gidecektik şimdi oturur evde izleriz. :A Ama keşke bir kaç hafta sonra koysalardı belki daha fazla gişe yaparlardı.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Netflix geceye puanım 10/100 demiş yani 1/10 o yüzden izlemeye gerek yok madem o kadar kötü :A

Sinema sektörü adına güzel bir gelişme, 15 dakika reklam izleten sömürücülerin hakkından böyle böyle gelinir. Umarım Türkiye’deki lobicilik faaliyetleri nedeniyle Netflix’in önünü kesmezler.