2019 Organize İşler Sazan Sarmalı - Film Yorumları

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
2013932-54514290.jpg

Organize İşler Sazan Sarmanlı (2019)

Tür:
Komedi, Aksiyon
Senaryo: Yılmaz Erdoğan
Yönetmen: Yılmaz Erdoğan

Oyuncular:
Yılmaz Erdoğan
Kıvanç Tatlıtuğ
Ezgi Mola
Bensu Soral
Rıza Kocaoğlu
Okan Çabalar
Güven Kıraç
Ahmet Mümtaz Taylan
Ersin Korkut
Erdem Baş
Mahir İpek
Ekin Türkmen
Ata Demirer

Filmin Konusu

İstanbul şehrinde Organize İşler tam gaz devam etmektedir. Sazanlar yem peşinde, oltalar Asım Noyan ve ekibinin elinde, daha büyük balıklar ise bu ekibin peşindedir. Dönen dolaplar içinde saflar, temizler, kirliler iç içedir. Ve bu sefer darbe hiç beklenmedik yerden gelir: Asım’ın biricik kızı Nazlı dolandırılır. Dolandırıcılar kralının kızı dolandırılır ise ne olur? Nazlı babasını organize işlerden caydırmak isterken, kendisi mi sazan sarmalına takılmıştır? Gerçeğin tipi bozuk olduğunda, insanlara yakışıklı yalanlar mı lazım olur?

Filmin Fragmanı

• Beğendim
Reactions: Burakdemirel96

Burakdemirel96

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
10
Ilk kadar olmasa da son zamanlarda izlediyim en iyi komedi filmi. Kivanc yine harikalar yaratmis, oyunculuklar ve cekimler gayet iyi. Filme ilgi fazla, en az 4 milyon izlenir. Recep ivedik biraz daha gec girerse vizyona abartisiz 6 milyonu bile bula bilir film.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Az önce izledim:X
Filmi izlerken "bunca tantana bu film için miymiş?" dedim. Acaba türk halkına "organize işler" mi çevriliyor dedim. Hele filmin son repliği yok mu:F Ve Netflix olayları geldi aklıma. Gerçekten türk sinema sektörüne darbe vuracak olay olmuş. Hele film yavan olunca o 2 milyon seyirciye acıdım.

Kısa ve genel bir değerlendirme yaparsam; Çok iyi bir film değil. BKM genç mutfak ekibi yapmiş gibi. Yılmaz ve Kıvanç'ı çıkar filmin hiçbir ağirliği kalmıyor. Kıvanç yine kıvanç. Rolünü giymiş ve jilet gibi olmuş:A

3.filmi de bi 10 sene sonra çekerler para için :F
Kafamda bir rakam var, ona ulaşmaya çalişiyorum.

Neyse keyifli bir filmdi. İzlerseniz sıkılmazsınız ama yaşanan olayları düşününce burun kıvırılacak bir film oldugunu görürsünüz. 6/10

Edit: Filmi ne sinemada ne de Netflix'te izledim:A

• Güldürdün
Reactions: ömer karataş

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk filmi pek sevmeyen biri olarak sıfır beklentiyle sinemada izledim ve çok eğlendim. Neden genel olarak gömüldüğünü de hiç anlamadım.

İzleyeli aylar olduğu için nerelerde güldüğümü çok hatırlayamıyorum tabii. :D Yalnız doktor taklidinde baya eğlendiğim kalmış aklımda. :D

Tam yorum: Organize İşler: Sazan Sarmalı

7/10