Onur Saylak ‘Kuzgun’da!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
70560

Star TV’nin sevilen dizisi Kuzgun’un kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in yer aldığı sevilen dizinin yeni sezondaki kadrosuna son olarak Çarpışma dizisindeki ‘Veli Cevher’ karakteriyle sevilen başarılı oyuncu Onur Saylak dahil oldu.

Saylak, dizide merakla beklenen Ferman Koruoğlu karakterini canlandıracak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Haydaaaaaaa, transfere bak. Üşendiğim için erteleyip duruyordum ama yeni sezon başlamadan diziye başlayıp hızlıca güncele gelmek farz oldu.

• Harika
Reactions: Çiğdem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem şimdiden kudurmuştır :A
Yazık Ay Yapım'ın elinde oradan oraya oldu iyice. :A
Haydaa, yeni sezona kadar şu kalan 7 bölümü izliyim de güncele geleyim o zaman. Zaten köyden dönünce izleyecektim ama bu haber bunu yapma hevesimi iyice arttırdı...
Yanlış proje seçimi kendini harcamış
Haydaaaaaaa, transfere bak. Üşendiğim için erteleyip duruyordum ama yeni sezon başlamadan diziye başlayıp hızlıca güncele gelmek farz oldu.

Evet hemen başla pişman olmayacaksın. Forumdaki Çarpışma ekibini buraya taşıyalım bu sezon. :Z Bir de @Çiğdem heves ederse tam olur. :A
@Forumdash @Yiğitt Bora öldü diyip hevesimi kaçırmışlardı ikinci sezona heves etmediğim için diziye devam edememiştim 7.bölümdeyim sanırım :F Yeri dolmuş ozaman kalan bölümleri tamamlarım :Z:Z:Z @Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Forumdash @Yiğitt Bora öldü diyip hevesimi kaçırmışlardı ikinci sezona heves etmediğim için diziye devam edememiştim 7.bölümdeyim sanırım :F Yeri dolmuş ozaman kalan bölümleri tamamlarım :Z:Z:Z @Bully
Harika takviye olmuş, Veli Cevher 1 numaradır :A Ay Yapım elinden kaçırmak istememiş tabii adamı, Çukur'a gitmesi yönünde bir istek vardı ama orda çok karakter var, Kuzgun'da yapar şovunu :A Dizinin reytingleri yükselir tabii umarım, sezon finali düşük almıştı hatırladığım kadarıyla.

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Harika takviye olmuş, Veli Cevher 1 numaradır :A Ay Yapım elinden kaçırmak istememiş tabii adamı, Çukur'a gitmesi yönünde bir istek vardı ama orda çok karakter var, Kuzgun'da yapar şovunu :A Dizinin reytingleri yükselir tabii umarım, sezon finali düşük almıştı hatırladığım kadarıyla.
@Yiğitt @Aserat dısında izleyeni yoktu :F Son dizi kotama tekrar kuzgunu alırım dahada yeni dizi Kenan yapmadıkça izlemem :F Çarşamba ama bakalım eğer Ertuğrul kalsa tvden terciğim bellyidi ama Hanzo Burak oldundan Kuzgunun bir şansı doğdu şuan hangisi tv den izlettiricek bakalım kendisini bana :A :A :A @xemrexxx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
İyi bir oyuncu ama bunun reytinglere pek bir katkısı olacağını düşünmüyorum. Yılbaşıdan önce final yapacağı baştan kokuyor. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Yiğitt @Aserat dısında izleyeni yoktu :F Son dizi kotama tekrar kuzgunu alırım dahada yeni dizi Kenan yapmadıkça izlemem :F Çarşamba ama bakalım eğer Ertuğrul kalsa tvden terciğim bellyidi ama Hanzo Burak oldundan Kuzgunun bir şansı doğdu şuan hangisi tv den izlettiricek bakalım kendisini bana :A :A :A @xemrexxx
Afili Aşk ikisini de yer :A

• İlginç