Onur Büyüktopçu Yeni Sezonda Show TV'de!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
68728

2 sezondur Yemekteyiz'in sunuculuğunu üstlenen Onur Büyüktopçu'nun yeni adresi belli oldu!

Oynadığı Kiralık Aşk dizisiyle şöhrete kavuşan ve ardından TV8'de Yemekteyiz programının sunuculuğunu üstlenen Onur Büyüktopçu yeni sezonda Show TV'de program yapacak. Ünlü isim "Damat Bayıldı" adlı yeni programıyla Eylül'den itibaren Show TV ekranlarında olacak. Programın yapımcılığını ise Ataberk Oral ve Hümeyra Daştan üstlenecek.

"Damat Bayıldı" Eylül'de Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Resimsiz, düzensiz konuları silelim arkadaşlar lütfen bundan sonra. Üç kelime yazmış, yarısını da yanlış yazmış, resim de yok. Kabul edemeyiz, üzgünüm. Resimli, düzenli konular 1-2 dk geç açılıyor diye silinmesini kabul edemeyiz, kaynak bile belirtilmemiş. Kaynaksız kafadan konu mu açılıyor? Müsaade edemeyiz.

Zahide Yetiş ne olacak peki, öğle saatinde mi olacak Onur? (b)

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Resimsiz, düzensiz konuları silelim arkadaşlar lütfen bundan sonra. Üç kelime yazmış, yarısını da yanlış yazmış, resim de yok. Kabul edemeyiz, üzgünüm. Resimli, düzenli konular 1-2 dk geç açılıyor diye silinmesini kabul edemeyiz, kaynak bile belirtilmemiş. Kaynaksız kafadan konu mu açılıyor? Müsaade edemeyiz.

İşine geldiği gibi konuşma

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Hadi aç açabiliyorsan, yönetime de bildireceğim. Haddini bilerek konuş, 14-15 yaşındaki çocuklardan emir kipiyle konuşacak değilim. Yönetime bildir, muhabbete geçmeden konuş benimle. :)
Ne diyorsun sen ya, milleti şikayet etmek için bahane arama, neye sinirlendiysen git ondan çıkar acısını benden değil.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne diyorsun sen ya, milleti şikayet etmek için bahane arama, neye sinirlendiysen git ondan çıkar acısını benden değil.
Kimseye sinirli değilim, sen kimsin ki senden acısını çıkaracağım? Önemsemeyin kendinizi bu kadar Allah aşkına. Ben diyeceğimi söyledim üstte, buyur takipteyim ben de. Hadi bakalım. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061

All Star yazdığını biliyorum ama Gelin Evi gerçekten bitti bence onun yerine gelir. :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Kimseye sinirli değilim, sen kimsin ki senden acısını çıkaracağım? Önemsemeyin kendinizi bu kadar Allah aşkına. Ben diyeceğimi söyledim üstte, buyur takipteyim ben de. Hadi bakalım. :)
Hodrimeydan, konuyu sen açıyordun muhtemelen, ben senden önce davrandım diye bu hıncın, bana çocuk diyorsun da basit bi konu için senin yaptığına ne demeli.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hodrimeydan, konuyu sen açıyordun muhtemelen, ben senden önce davrandım diye bu hıncın, bana çocuk diyorsun da basit bi konu için senin yaptığına ne demeli.
Kaynaksız, resimsiz, yarım yamalak, kelimelerin yarısı yanlış yazılmış bir konuyu ben açsam ne olacak? Fırsat vermem, sadece onu söylüyorum.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360

2 sezondur Yemekteyiz'in sunuculuğunu üstlenen Onur Büyüktopçu'nun yeni adresi belli oldu!

Oynadığı Kiralık Aşk dizisiyle şöhrete kavuşan ve ardından TV8'de Yemekteyiz programının sunuculuğunu üstlenen Onur Büyüktopçu yeni sezonda Show TV'de program yapacak. Ünlü isim "Damat Bayıldı" adlı yeni programıyla Eylül'den itibaren Show TV ekranlarında olacak. Programın yapımcılığını ise Ataberk Oral ve Hümeyra Daştan üstlenecek.

"Damat Bayıldı" Eylül'de Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Süper bir yarışma olacaktır . Boş beleş klişe aynı dizilerden iyidir .