Onur Büyüktopçu 'Yemekteyiz'e Veda Etti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
2017'den bu yana Yemekteyiz'i sunan Onur Büyüktopçu yeni sezonda görevini Seda Sayan'a devretmeye hazırlanıyor.

Büyüktopçu, çekimlerin sona ermesinin ardından "Efendim, bugün YEMEKTEYİZ programının son bölümünü çektim. Güldük,eğlendik,kızdık ve sinirlendik. En önemlisi de iyi ve kötüyü ayırdık. Bizleri 420 Bölüm boyunca yalnız bırakmayan siz sevgili seyircilerimize sonsuz teşekkür ederim. Ayrıca ekibime sonsuz teşekkürler" diyerek ekibine veda etti.

Öte yandan yarışmanın yeni sunucusu Sayan ise "Yeni başarılarına kardeşim" diyerek Büyüktopçu'ya destek oldu. Bilindiği gibi Büyüktopçu, yeni sezonda Show TV'de 'Damat Bayıldı' adlı yarışmayla ekranda olacak.

Yemekteyiz, Onur Büyüktopçu'lu son bölümüyle 28 Haziran Cuma 15.45'te TV8'de!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Sen o zaman da 27 yasindaydin şimdi de bunu ateyizler @mrt-06 @xBUGRAx @MasacRE @Maskeli Fedai @Forumdash @serhatt aciklasin:A
68939

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
2017'den bu yana Yemekteyiz'i sunan Onur Büyüktopçu yeni sezonda görevini Seda Sayan'a devretmeye hazırlanıyor.

Büyüktopçu, çekimlerin sona ermesinin ardından "Efendim, bugün YEMEKTEYİZ programının son bölümünü çektim. Güldük,eğlendik,kızdık ve sinirlendik. En önemlisi de iyi ve kötüyü ayırdık. Bizleri 420 Bölüm boyunca yalnız bırakmayan siz sevgili seyircilerimize sonsuz teşekkür ederim. Ayrıca ekibime sonsuz teşekkürler" diyerek ekibine veda etti.

Öte yandan yarışmanın yeni sunucusu Sayan ise "Yeni başarılarına kardeşim" diyerek Büyüktopçu'ya destek oldu. Bilindiği gibi Büyüktopçu, yeni sezonda Show TV'de 'Damat Bayıldı' adlı yarışmayla ekranda olacak.

Yemekteyiz, Onur Büyüktopçu'lu son bölümüyle 5 Temmuz Cuma 15.45'te TV8'de!
Damat bayıldı neymiş ya ilk kez duydum :D
Seni de o koğuşa yollamalı :A
Herkes onun peşinde ama bir şekilde paçayı kurtarıyor :F :F :F @xemrexxx
Size CEvabi koriş versin :A

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061