OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | Kimler Katılmak İster?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Manchester United ve Chelsea de var aslında ama yanında Tottenham Hotspurs ve Arsenal gerçeklerini de görmezden gelemeyiz. Leicester City de var ama tabii bütçe olarak bu dört takıma ve Liverpool, Manchester City gibi iki takıma nazaran daha kısıtlı. Böyle liste uzar gider. Yani aslında altı takımı çıkarmamız gerekiyor aslında. Yine de ligin en düşük takımının bile bir kaliteli oyuncusu olabiliyor ve bu dengeleri değiştirebilir. :D

Altı takımı çıkarmamız zaten mümkün değil, katılımcı sayısı sebebiyetiyle ki bence gerek de yok zaten. OSM'de hedefi birincilik olarak gözüken üç takım var; M. City, Liverpool ve Chelsea. Bu üçünü çıkarılır hedefleri birincilik olduğu için, bence yeterli de olur. :D

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Altı takımı çıkarmamız zaten mümkün değil, katılımcı sayısı sebebiyetiyle ki bence gerek de yok zaten. OSM'de hedefi birincilik olarak gözüken üç takım var; M. City, Liverpool ve Chelsea. Bu üçünü çıkarılır hedefleri birincilik olduğu için, bence yeterli de olur. :D
Manchester United da var aslında ama o da çok sallantıda. Yine de bütçesi iyi adamların. :D

@MEnes burada da usta çıkmaz umarım. Yine ikimiz "kolsuzluk" seviyesinde kalırız o zaman. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
İngiltere Premier Lig seçilecek gibi gözüküyor; yarın önce kura çekimi yapacağım (online olarak), ardından ligi kurup sizlerle ligin kodunu paylaşacağım. Kura sonucunda size çıkan takım için istek atacaksınız, kabul edeceğim ve başlayacağız. Bilmeyenler için OSM'nin sistemine gereği üç gün hazırlık süresi olacak, ardından lig başlayacak.

Şimdi sizlere şunu sormak istiyorum; 16 kişi olarak oynamaya başlayacağız gibi gözüküyor, oyunda benim hesabımda @FaJi ekliydi. Forumdan bağımsız olarak onun gelme ihtimali de mevcut, yani en fazla 17 kişi olacağız gibi gözüküyor. İngiltere Premier Lig'de bulunan Liverpool, Manchester City gibi çok güçlü iki takım + bir takımı direkt dışarıda mı bırakalım; yoksa bütün takımlarla birlikte kura çekimini yapalım mı? (Dışarıda bırakalım dediğim, bu takımlar bilgisayar tarafından kontrol edilecek) Ayrı bir fikri, düşüncesi olanlar belirtebilirler. Konuya anket ekledim, oradan oy verirseniz sevinirim bununla alakalı. :)

@Araf @DarkLegenD @Sherlock @MEnes @bazinga @Turkuazz @mesmeso61 @Tolstoyevski @xdragxx @Siyagriyus @sokak sanati @batuhankaralar @emreemreu @secquin @Polat Şaşmaz @Felon
Direkt kuraya girelim kimin bahtına ne çıkarsa. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kendine tahmin yap, bakalım gönül kapılarımız açık miymiş şu an :A

Kendime tahmin: Chelsea,
Plus: Leicester
Gerçekler: Norwich :A
Gönlüm Liverpool'dan yana aslında ama onu saymayalım, Liverpool geçerli değil. :D

Leicester City iyidir, Tottenham da fena olmaz aslında. Böyle iki mütevazı takım çıksa iyi olabilir. Tottenham mütavazı değil gerçi. Arsenal, Manchester United, Chelsea de olsa olur. Lige bak, iki takımdan vazgeçsen bile geriye birbirine takip eden çok iyi takımlar var. :D

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Üçüncü elenecek takımı da bulalım da. Artık Chelsea, Manchester United, Arsenal, Tottenham Hotspur dörtlüsünden hangisi olursa. :A

Doğru o da vardı, Chelsea’nin hedefi birincilik olduğu için onu eklemeliyiz bence City ve Liverpool’un yanına? :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hissediyorum, bana kesin düşük seviyeli bir takım çıkacak ama yine de Premier Lig olduğu için her zaman bir şans var demektir. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
City'nin bana çıkacağını hissediyordum. Kötü oldu bu:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...